chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dopingowaliśmy z całych sił!

Dopingowaliśmy z całych sił!

04.05.2022
Za nami hokejowe finały play-off Polskiej Ligi Hokejowej. Wicemistrzostwo trafiło w ręce zawodników TH UNII Oświęcim. Należy zaznaczyć, że nasza UNIA Oświęcim, po raz pierwszy od 17 lat awansowała do finału. I jest to powód do wielkiej dumy!

Ponad 9000 widzów w biało-niebieskich barwach, atmosfera sportowego święta, zacięta rywalizacja zawodników – tak właśnie wyglądały ostatnie dwa mecze finałowe rozgrywane na oświęcimskiej tafli. Przy ogłuszającym dopingu kibiców, w piątkowy wieczór, w meczu ostatniej szansy, oświęcimianie walczyli o utrzymanie się w rywalizacji. Mimo gorącego dopingu wspaniałych kibiców, Unia uległa GKS-owi Katowice 1:4 i przegrała finałową rywalizację 0:4. Biało-niebiescy zdobyli puchar wicemistrza Polski.

REKLAMA:

Zdobycie tytułu wicemistrza Polski jest niesamowitym osiągnięciem, bo ostatnim razem Unia walczyła o mistrzostwo w 2005 roku. Na trybunach oświęcimskiego obiektu oczywiście nie mogło zabraknąć i nas! Pojawiło się wiele osób związanych z Austrothermem.
Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Biało-niebieską legendę hokeja wspieramy od zeszłego roku. Mamy nadzieję, że ten tytuł to dopiero przedsmak wspaniałych emocji, które czekać nas będą w przyszłym sezonie. Gratulujemy sukcesu rywalom. Gratulujemy naszemu Wicemistrzowi i życzymy dalszych sukcesów. Mocno wierzymy, że za rok spotkamy się wspólnie świętując mistrzostwo!

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm


Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm


Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt