chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Ociepl dom, płać mniej za ogrzewanie! Mindshare wspiera kampanię edukacyjną ISOVER

Ociepl dom, płać mniej za ogrzewanie! Mindshare wspiera kampanię edukacyjną ISOVER

20.11.2023
Kolejny rok z rzędu, marka ISOVER wystartowała z kampanią zachęcającą Polaków do zabezpieczenia swoich domów właściwą izolacją chroniącą budynek przed utratą ciepła. Za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Mindshare Polska.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover

Odpowiednie ocieplenie domu może zmniejszyć jego zapotrzebowanie na energię nawet o ponad 70 proc. Docieplenie domu odpowiednimi materiałami pozwala nie tylko zaoszczędzić środki finansowe związane z ogrzewaniem, ale również przekłada się na ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery i zniwelowanie smogu w otoczeniu.

ISOVER to światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i wiodący producent izolacji z wełny skalnej, oferujący szeroki wachlarz materiałów przeznaczonych do izolacji budowlanych, w tym izolacji dachów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji szkieletowych. Produkty marki cechuje zwłaszcza najniższy dostępny na rynku współczynnik przewodzenia ciepła.
REKLAMA:


Marka ponownie zachęca Polaków do termomodernizacji przed wzmożonym okresem grzewczym. Kampania edukacyjna emitowana jest od początku października i potrwa do końca listopada. Kreacje widoczne są w TV i obejmują największe stacje, takie jak TVP, Polsat oraz TVN, a także w digitalu – na głównych portalach horyzontalnych, platformach społecznościowych i w serwisie YouTube. Dodatkowo kampania obecna jest w wyszukiwarce oraz promuje materiały redakcyjne klienta. ISOVER prowadzi także działania w prasie oraz w radiu.


Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Isover
Nowości z firmy Isover
Czytelnia firmy Isover
Poradnik firmy Isover
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt