chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Sierpień z kinem familijnym

Sierpień z kinem familijnym

03.08.2022
Szósta edycja „Kina letniego” w Dębicy jest już na półmetku. Od początku sierpnia w każdy piątek będą odbywały się seanse familijne, co ucieszy najmłodszych fanów kina. Dodatkową atrakcją filmowych wieczorów będą quizy z upominkami oraz wata cukrowa.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Sierpniowe pokazy filmów dla całej rodziny już 5 sierpnia otworzy pełen humoru „Paddington 2”. Miłośnicy kina w drugim miesiącu wakacji tradycyjnie będą się spotykać w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Początek seansów będzie wcześniejszy niż w lipcu – punkt 20:30. Uczestnicy „Kina letniego” będą mogli wziąć również udział w quizach z upominkami ufundowanymi przez Śnieżkę.

Zakończone wraz z końcem lipca projekcje filmów sensacyjnych i kryminalnych jak zwykle cieszyły się powodzeniem. Mieszkańcy Dębicy i okolic odpoczywali podczas nich przy hitach ostatnich lat w świetnych aktorskich obsadach.
REKLAMA:


Na lipcowych pokazach widzowie dopisali. Popularność „Kina letniego” bardzo nas cieszy jako wieloletnich partnerów akcji. Po raz kolejny jednak szczególny smaczek przygotowaliśmy w sierpniu dla młodszych kinomanów. Na uczestników sierpniowych seansów, poza ciekawymi tytułami, czeka wata cukrowa oraz quizy z upominkami – mówi Aleksandra Małozięć, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Śnieżka SA.

Organizatorem akcji „Kino letnie” jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Partnerem strategicznym współfinansującym seanse i atrakcje jest Śnieżka SA, która wspiera inicjatywę od 2016 roku.
Daty seansów:

KINO FAMILIJNE – 20:30
„Paddington 2” – 5 sierpnia
„Jaskiniowiec” – 12 sierpnia
„Był sobie pies” – 19 sierpnia
„PraZiomek” – 26 sierpnia
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt