chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Soudal dla młodych architektów

Soudal dla młodych architektów

04.07.2022
Podczas Gali Builder for the Future 2021-2022 wyłoniono laureatów najnowszej odsłony Konkursu dla Młodych Architektów. Uroczystość zwieńczyła organizowany cyklicznie przez miesięcznik „Builder” program edukacyjny, którego partnerem strategicznym jest firma Soudal.

Chemia budowlana - Fot. Adam Rotter
Fot. Adam Rotter

IX edycja Konkursu dla Młodych Architektów (KDMA) wzorem ubiegłych lat przyciągnęła utalentowanych przedstawicieli młodego pokolenia architektów z całej Polski. Mierząc się z przygotowanymi zadaniami, uczestnicy musieli wykazać się nie tylko nowatorstwem i kreatywnością, ale również umiejętnym wykorzystaniem materiałów lub technologii oferowanych przez marki, które wspierają miesięcznik „Builder” w realizacji prestiżowego programu edukacyjnego Builder For The Future. Firma Soudal – światowy lider branży chemii budowlanej oraz autor technologii przeznaczonych dla energooszczędnego budownictwa, w tym systemu ciepłego montażu okien Soudal Window System (SWS) – zaangażowała się w tę inicjatywę w charakterze partnera strategicznego już w 2013 roku, w którym program został zainaugurowany.

Chemia budowlana - Fot. Adam Rotter
Fot. Adam Rotter
Chemia budowlana - Fot. Adam Rotter
Fot. Adam Rotter

Spośród prac zgłoszonych w bieżącej odsłonie Konkursu dla Młodych Architektów najlepszy okazał się projekt „BIKE STOP” Centrum Ruchu Rowerowego i Nowych Idei w Parku Śląskim w Chorzowie autorstwa Michała Szymaszka z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.
Chemia budowlana - Fot. Adam Rotter
Fot. Adam Rotter
Chemia budowlana - Fot. Adam Rotter
Fot. Adam Rotter

Konkurs KDMA organizowany przez magazyn „Builder” jest dla młodych architektów ogromną szansą na wymarzony początek kariery, a dla firmy Soudal – okazją do ich wspierania na ścieżce rozwoju zawodowego. Już od 9 lat uczestnicy Konkursu zaskakują nas oryginalnymi pomysłami. Cieszymy się, że w pracach przyszłych projektantów duży nacisk położony jest nie tylko na estetykę i walory użytkowe, ale też na stosowanie energooszczędnych rozwiązań, co dla firmy Soudal jest jednym z najważniejszych celów strategicznych. Tegoroczny zwycięski projekt „BIKE STOP” zachwycił nas wielowymiarowością oraz ekologicznym wydźwiękiem. Autor proponuje przyjazny dla środowiska obiekt i jednocześnie promuje ideę, zgodnie z którą warto wybrać rower jako środek transportu. Ten projekt doskonale wpisuje się w filozofię naszej firmy: od lat prowadzimy działania mające na celu aktywizowanie miłośników „dwóch kółek”, a nasza sportowa pasja to kolarstwo. Soudal jest sponsorem profesjonalnej drużyny Lotto Soudal, wspieramy najwyższej rangi wyścigi, w tym Giro d’Italia i Vuelta a España, jesteśmy także partnerem najważniejszego wydarzenia kolarskiego w Polsce, czyli Tour de Pologne – mówi Małgorzata Drzewowska, kierownik marketingu Soudal.

REKLAMA:Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt