chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Firma Austrotherm uczestnikiem Smart City Forum w Częstochowie

Firma Austrotherm uczestnikiem Smart City Forum w Częstochowie

01.06.2022
W dniach 26-27 maja firma Austrotherm wzięła udział w VI Konferencji Naukowej pod nazwą Społeczna Odpowiedzialność Zarządcy Nieruchomości w Koncepcji Smart City – „Science 2 Business”. Wydarzenie stanowi kontynuację cyklu konferencji pt. „Smart City” organizowanych przez ZGM TBS Sp. z o.o. w Częstochowie we współpracy z Politechniką Częstochowską i jest jedną z inicjatyw podejmowanych w ramach społecznego inkubatora innowacji.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Forum jest kolejnym z cyklu spotkań praktyków z naukowcami, poświęconych współczesnym wyzwaniom, jakie stawia się przedsiębiorcom. Jego tematem wiodącym jest społeczna odpowiedzialność biznesu.

W ramach Forum odbyły się spotkania, targi, warsztaty interpersonalne oraz wykłady mające na celu stworzenie płaszczyzny do dyskusji i wymiany doświadczeń oraz poglądów dotyczących świadomości przedsiębiorców co do istotnego wpływu efektów ich działalności gospodarczej na otoczenie społeczne oraz środowisko przyrodnicze.
REKLAMA:


W ramach realizacji konferencji w postaci paneli dyskusyjnych, podejmowano tematy dotyczące praktycznego znaczenia innowacyjnych rozwiązań w obszarze gospodarczym i społecznym. Jednym z celów było również usystematyzowanie i uporządkowanie wiedzy na temat bazowych pojęć tj. Corporate Social Responsibility (CSR), roli zarządcy nieruchomości w powiązaniu ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, smart governance, smart economy oraz smart city.


Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt