chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Primacol na targach w Dubaju

Primacol na targach w Dubaju

22.09.2021
Przedstawiciele firmy Unicell Poland, producenta farb i chemii budowlanej marki Primacol, wzięli udział w międzynarodowych targach budowlanych The Big 5 2021 International Building & Construction Show. Impreza odbywała się w dniach 12-15 września br. na terenie Dubai World Trade Center w Dubaju.

Chemia budowlana - Fot. Primacol
Fot. Primacol
Chemia budowlana - Fot. Primacol
Fot. Primacol

Chemia budowlana - Fot. Primacol
Fot. Primacol
W trakcie Targów zaprezentowano produkty dwóch marek: Primacol Professional – białe farby lateksowe Selecta i Primacol Decorative – produkty do dekoracji wnętrz. Z racji na tematykę imprezy największy nacisk został położony na efekty dekoracyjne. Oferta firmy Unicell Poland cieszyła się dużym zainteresowaniem. Goście odwiedzający stoisko zwracali baczną uwagę na parametry i możliwości poszczególnych produktów. Faworytem okazały się: Stiuk klasyczny, Silver Sand, Moonlight, Farba betonowa i Royal Silk.

Poza prezentacją oferty, w przestrzeni stoiska każdego dnia odbywały się również pokazy tworzenia efektów dekoracyjnych na żywo. Każdy miał możliwość sprawdzenia, jak się pracuje z poszczególnymi produktami. Pokazy miały charakter otwarty i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Prowadziła Marta Sienkiewicz, ekspertka ds. produktów marki Primacol do dekoracji wnętrz.
Przeczytaj również: Primacol na targach Warsaw Home
Chemia budowlana - Fot. Primacol
Fot. Primacol

- To były bardzo pracowite cztery dni – mówi Bartłomiej Sawulski, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w firmie Unicell Poland. W trakcie The Big 5 2021 odbyliśmy szereg ważnych spotkań. Bardzo się cieszę, że nasze efekty dekoracyjne cieszyły się tak dużym zainteresowaniem wśród gości. Mam nadzieję, że rozpoczęte rozmowy doprowadzą do realizacji wielu ciekawych kontraktów, dzięki którym produkty marki Primacol trafią w wiele nowych miejsc na świecie.

REKLAMA:

Wyjazd na targi w Dubaju odbył się przy współpracy z Polskim Klastrem Budowlanym, w ramach projektu „SHOW YOURSELF – polskie produkty budowlane na arenie międzynarodowej – II edycja, POIR.02.03.03-20-0001/18”.

Przeczytaj również: Primacol na targach Szanghaju
Autor: Unicell International - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell In
Nowości z firmy Unicell International
Czytelnia firmy Unicell International
Poradnik firmy Unicell International
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt