chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Fachowcom – ATLAS. Dziękujemy!

Fachowcom – ATLAS. Dziękujemy!

20.04.2021
Firma ATLAS, wiodący producent chemii budowlanej w Polsce oraz marka najczęściej wybierana przez Fachowców, rozpoczęła wyjątkową kampanię społeczną. Jej celem jest budowanie świadomości na temat codziennej pracy wykonawców budowlanych i „odczarowanie” stereotypów związanych z branżą. Elementem rozpoczynającym kampanię jest film (mający już ponad 3 miliony wyświetleń!) Razem możemy więcej, dostępny na kanale ATLAS w serwisie YouTube.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Fachowcy są obecni na rynku od kiedy pojawił się popyt na usługi remontowe czy budowlane. Wraz z upływem czasu, ta grupa zawodowa zaczęła zdobywać coraz większe uznanie społeczne.

Opinia wykonawcy stała się, i jest do dziś, ważnym głosem przy podejmowaniu kluczowych decyzji podczas konkretnych realizacji. Firma ATLAS rozpoczęła aktywny dialog z tą grupą zawodową w roku 2008, kiedy ruszył największy w tej branży program lojalnościowy – Program Fachowiec. Kolejnym krokiem i ukłonem w stronę wykonawców stał się bezpłatny magazyn branżowy ATLAS fachowca, dystrybułowany obecnie w nakładzie 60 tys. egzemplarzy. Kwartalnik jest oceniany jako najchętniej czytane czasopismo o tematyce budowlanej. Wdrożone zostały także inne narzędzia: Program Certyfikacji Fachowców, ich czynny udział w testach i walidacjach produktów, zaawansowane procesy szkoleniowe czy doradztwo realizowane przez zespół terenowych szkoleniowców.
REKLAMA:


Od niemal tygodnia, na kanale YouTube ATLAS, widoczna jest pierwsza odsłona kampania pt. Razem możemy więcej. Jest to historia ciężkiej pracy i ludzi – silnych, niezawodnych – prawdziwych fachowców, którzy ją wykonują i których codzienność zawarta została w 3 minutach filmu.


Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt