chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » SERWIS KOLORU – nowa usługa w Centrach Dekoral Professional

SERWIS KOLORU – nowa usługa w Centrach Dekoral Professional

16.04.2019
Podążanie za potrzebami projektantów, architektów, fachowców oraz klientów indywidulanych to nieustający motor inspiracji PPG Deco Polska – producenta farb, lakierów, impregnatów i systemów ociepleń. Dzięki umiejętnemu połączeniu innowacji z konsekwentną strategią w zakresie kolorów i technik dekoracji, marka wypracowała szeroki wachlarz rozwiązań produktowych i usług, gwarantując ofertę dostosowaną do każdego indywidualnego projektu.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Wpisując się w obecny od lat trend personalizacji w sieci Centrum Dekoral Professional, stanowiących nie tylko produktowe, ale i doradcze zaplecze marki, została uruchomiona usługa SERWISU KOLORU, sygnowana jakością Sigma Coatings. W sklepach należących do sieci pojawią się zaawansowane technologicznie kolorymetry (Color Reader Pro), umożliwiające natychmiastowe odczytanie koloru z dowolnego materiału lub powierzchni – np. tkaniny, płytki czy okładziny.

Rolą kolorometru jest zeskanowanie barwy z dowolnej powierzchni o gładkiej strukturze i oddanie wyniku skanowania w postaci najbliższego koloru z wbudowanych palet, dostępnych w sieciach od ręki:
- Chromatic 2014 (kolekcja Joneone),
- Chromatic 2018 (Kolekcja Dorval),
- RAL.
REKLAMA:


Propozycja kolorystyczna marki Sigma Coatings to ponad 6000 kolorów, idealnie dopasowanych do wystroju wnętrza. Dzięki usłudze SERWISU KOLORU możliwe jest „szycie na miarę” – odzwierciedlenie stylu i osobowości konsumenta poprzez perfekcyjnie dobrany kolor. Wystarczą 3 kroki aby uzyskać kolor ściany spójny z materiałem będącym kluczowym akcentem kolorystycznym projektu:
1. wybrać dodatek, do którego chcemy dopasować kolor farby.
2. udać się do Centrum Dekoral Professional z próbką wybranego materiału. Kolor zostanie odczytany czułym skanerem i na miejscu uzyska swój numeryczny odpowiednik z palety.
3. zabrać do domu farbę do malowania– gotowy produkt lub Tester Koloru do samodzielnej oceny barwy w docelowym otoczeniu.

Poszerzenie możliwości usługowych sieci Centrów Dekoral Professional o SERWIS KOLORU to nie tylko wyraz zrozumienia dla potrzeb osób projektujących wnętrza, ale i znaczący krok w stronę usprawnienia codziennej pracy fachowców oraz ułatwienia osiągnięcia wymarzonej aranżacji.

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dekoral
Nowości z firmy Dekoral
Czytelnia firmy Dekoral
Poradnik firmy Dekoral
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt