chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Sopro PFA 867

Środek ułatwiający zmywanie fug do kostki brukowej

  właściwości  

- Ułatwia zmywanie zaprawy fugowej
- Na ściany i podłogi
- W pomieszczeniach i na zewnątrz
- Do nakładania metodą malowania lub natrysku
- Oszczędny w zużyciu

  zastosowanie  

Preparat Sopro PFA 867 stosowany jest do impregnacji chłonnych płyt i kostki brukowej z kamienia naturalnego i betonu w celu ułatwienia zmywania z powierzchni tych okładzin cementowych i wiązanych żywicą zapraw fugowych. Do stosowania w pomieszczeniach i obszarach zewnętrznych.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
Kanister 10 l, kanister 5 l, butelka 1 l
Środek ułatwiający zmywanie fug do kostki brukowej Sopro PFA 867 nanieść równomiernie, bez rozcieńczenia, wałkiem lub szerokim pędzlem na czystą i suchą powierzchnię.
Środek ułatwiający zmywanie fug do kostki brukowej Sopro PFA 867 nanieść równomiernie, bez rozcieńczenia, wałkiem lub szerokim pędzlem na czystą i suchą powierzchnię. Należy unikać nierównomiernego nakładania preparatu, ponieważ może to doprowadzić do powstawania przebarwień. W przypadku silnie chłonnych podłoży zalecane jest nakładanie produktu metodą natrysku. Nanieść tylko taką ilość preparatu, jaka zostanie wchłonięta przez obrabianą powierzchnię. W przypadku polerowanych lub nisko chłonnych okładzinowych materiałów budowlanych nadmiar impregnatu usunąć po ok. 10 minutach. Nie należy dopuścić do jego wyschnięcia. Przed fugowaniem należy przestrzegać czasu schnięcia, tzn. należy odczekać ok. 12 godzin; ewentualnie należy czekać tak długo, aż preparat Sopro PFA 867 wyschnie. Dla ustalenia przydatności preparatu do użycia na obrabianej powierzchni zalecane jest wykonanie próby.
Z powodu specyficznych właściwości produktu, przy nierównomiernym i zbyt obfitym nakładaniu, może dojść do powstania trwałych plam i do zszarzenia powierzchni. Powierzchnie wrażliwe na oddziaływanie alkaliów jak drewno, linoleum, szkło itp. należy chronić przed działaniem preparatu. Jego krople natychmiast wytrzeć.
Kolor: Płynny przezroczysty, bezbarwny
Czas schnięcia: Przed fugowaniem przestrzegać czasu schnięcia, tzn. odczekać ok. 12 godzin; ewentualnie czekać tak długo, aż preparat Sopro PFA 867 wyschnie
Wartość: pH Ok. 12
Temperatura stosowania: Od +5 oC do +25 oC
Zużycie: 1 l wystarcza na 5-15 m2 (0,2-0,06 l/m2) w zależności od chłonności kostki brukowej

  artykuły powiązane z produktem  

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt