chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Bostik WATERSTOP UNIVERSAL - nowa linia membran hydroizolacyjnych dla Twojego domu!

Bostik WATERSTOP UNIVERSAL - nowa linia membran hydroizolacyjnych dla Twojego domu!

13.05.2024
Wilgoć i woda mogą prowadzić do poważnych problemów, takich jak powstawanie szpecącej wnętrza i szkodliwej dla zdrowia pleśni, uszkodzenia strukturalne murów, fundamentów, stropów i innych elementów konstrukcyjnych budynku. Wilgotne powietrze powoduje również obniżenie komfortu cieplnego, co z kolei prowadzi do zwiększenia zużycia energii na ogrzewanie. Ochrona domu przed szkodliwym wpływem wody i wilgoci powinna być priorytetem każdego właściciela nieruchomości.

Chemia budowlana - Fot. Bostik
Fot. Bostik

Jeżeli szukasz skutecznego i łatwego w użyciu sposobu na zabezpieczenie swojego domu przed szkodliwym działaniem wilgoci to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - WATERSTOP UNIVERSAL, czyli nową linię membran hydroizolacyjnych stworzoną z myślą o odbiorcach indywidualnych, majsterkowiczach i wszystkich, którzy chcą samodzielnie zadbać o ochronę swojego domostwa.

Bostik WATERSTOP UNIVERSAL to:


⦁ Natychmiastowa ochrona: membrany uszczelniają i izolują zaraz po aplikacji, zapewniając szybki i trwały efekt.
⦁ Mogą być stosowane na mokre podłoża i podczas opadów deszczu.
⦁ Uniwersalność: możesz je stosować do uszczelniania i naprawiania dachów, fundamentów, ścian, rynien, rur, konstrukcji, sprzętu i wielu innych elementów, niezależnie od użytego materiału (kamień, drewno, metal, glina, płytki, styropian, tworzywa sztuczne).
⦁ Elastyczność: membrana kompensuje ruchy podłoża, zapewniając doskonałe uszczelnienie.
⦁ Odporność: chroni przed wilgocią, promieniowaniem UV i wahaniami temperatury, gwarantując długotrwałą ochronę.

REKLAMA:


Z WATERSTOP UNIVERSAL każdy może samodzielnie zabezpieczyć swój dom przed szkodliwym działaniem wilgoci. Bez względu na umiejętności techniczne i doświadczenie, możesz z łatwością zastosować membrany i cieszyć się spokojem ducha i pewnością, że Twój dom jest bezpieczny.

Produkty z serii WATERSTOP będą wprowadzone do sprzedaży w drugim kwartale 2024! Szukajcie ich na półkach dobrych sklepów i marketów budowlanych.

Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie:
https://diy.bostik.com/pl-PL/produkty/waterstop/bostik-waterstop-universal


Autor: Bostik - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
Error: Table 'nevicom2_chemia.chemia_najczesciej_czytane_1miesiac' doesn't exist