chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Jak najszybciej i najbezpieczniej rozpalić grilla

Jak najszybciej i najbezpieczniej rozpalić grilla

09.04.2010
Wielkimi krokami zbliża się ulubiony przez większość nas, a w szczególności przez naszych mężów, sezon grillowy. Zawsze męczyłyśmy się my lub oni z rozpaleniem grilla, używając najczęściej rozpałki chemicznej. Nie było to bezpieczne, poza tym rozpałka ta zmieniała smak przygotowanej potrawy.

Chemia budowlana - Jak najszybciej i najbezpieczniej rozpalić grilla
Niemiecka firma Steinel wpadła na świetny pomysł dotyczący grillowania. Przy użyciu opalarki HL1400 (500° C) oraz specjalnej dyszy grillowej, w czasie zaledwie dwóch minut z węgla drzewnego powstaje żar. Wystarczy założyć dyszę na opalarkę, włączyć i wsunąć dyszę pomiędzy węgielki brykietowe. Tym samym rozpalanie grilla staje się znacznie szybsze, dużo łatwiejsze i w zupełności nieszkodliwe dla zdrowia. Nie trzeba już brudzić rąk i tracić czasu, wystarczą tylko dwie minuty i gotowe! A przygotowane potrawy zachowają w 100% swój smak i aromat.
REKLAMA:


Większość z nas również po posiłku musiała się męczyć z oczyszczaniem samego rusztu. Wiadomo, ciężko było doszorować przypalony tłuszcz nawet przy użyciu drucianego zmywaka i proszków do szorowania. Opalarka HL1400 ułatwi nam to zadanie - wystarczy „podgrzać” nią ruszt i zeskrobać brud! Dzięki opalarce do rozpalania (i czyszczenia) grilla będziemy miały więcej czasu na relaks w ogrodzie, na zabawę z dziećmi, a mąż nie będzie się denerwował, że to tak wszystko długo trwa…

Z opalarki nie muszą korzystać tylko kobiety podczas rozpalania grilla. Można ją używać do wielu innych czynności, np. do usuwania starej farby z okien lub drzwi, usuwania nalepek, odmrażania lub osuszania. Świetnie nadaje się również do usuwania chwastów spomiędzy płyt chodnikowych lub kostki. Urządzenie takie jest niezbędne w gospodarstwie domowym każdego majsterkowicza!” – mówi Radek Koźba z firmy Lange Łukaszuk.
Sugerowana cena detaliczna brutto opalarki (z dyszą w komplecie): 130,90 zł. Urządzenie dostępne w sieci sklepów Castorama oraz sklepach i hurtowniach narzędziowych.

Autor: Lange Łukaszuk - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
Error: Table 'nevicom2_chemia.chemia_najczesciej_czytane_1miesiac' doesn't exist