chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Sprawna i efektowna renowacja płytek ceramicznych z nowością Tikkurila

Sprawna i efektowna renowacja płytek ceramicznych z nowością Tikkurila

09.05.2022
Tikkurila wprowadza do oferty nową wodorozcieńczalną farbę do malowania płytek ceramicznych – Tikkurila Luja Ceramic Tiles. Jest to produkt 2w1, który ze względu na doskonałą przyczepność do podłoża nie wymaga stosowania żadnego podkładu. Dzięki temu, nawet w tak wymagających pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka, prace remontowe można przeprowadzić bardzo sprawnie. Farba tworzy wyjątkowo odporną powierzchnię na wielokrotny kontakt z zimną i gorącą wodą, a także środki do mycia, środki czyszczące i różnego rodzaju plamy. Nowość Tikkurila jest dostępna jako baza do barwienia w szerokiej gamie kolorystycznej.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Tikkurila Luja Ceramic Tiles jest przeznaczona do malowania glazury na ścianach w pomieszczeniach suchych oraz mokrych, a także do płytek ceramicznych ułożonych na podłodze w pomieszczeniach suchych o małym natężeniu ruchu. Farba wykazuje wysoką odporność na różnego rodzaju plamy, zarówno tłuste powstałe m.in. po gorącym oleju lub majonezie, jak i po barwiących produktach, takich jak sok marchewkowy, czerwony barszcz czy czerwone wino. Z tego też względu świetnie sprawdzi się w przestrzeni kuchennej czy w jadalni. W łazience z kolei z Tikkurila Luja Ceramic Tiles nie trzeba obawiać się nieestetycznych plam po płynach i żelach czyszczących, środkach dezynfekujących, do kąpieli czy paście do zębów, ciesząc się pięknym kolorem przez długi czas.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Dzięki doskonałej przyczepności do podłoża farba nie wymaga gruntowania, co znacznie ułatwia renowację. W efekcie, bez konieczności zrywania płytek ze ścian można jeszcze szybciej zaaranżować zmianę wystroju kuchni bądź łazienki i nadać tym wnętrzom nowy, atrakcyjny wygląd. Wystarczy oczyścić glazurę i pomalować za pomocą Tikkurila Luja Ceramic Tiles. Farbę można też zabarwić na ponad 13 tysięcy odcieni, dopasowując kolor ścian do stylu całego wnętrza czy nawet najbardziej ekstrawaganckiej koncepcji.
REKLAMA:


Tikkurila Luja Ceramic Tiles powstała z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jest to produkt wodorozcieńczalny, dzięki czemu podczas malowania do atmosfery unosi się para wodna, a opakowanie częściowo wykonano z plastiku pochodzącego z recycklingu.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt