chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Nowy impregnat Tikkurila przedłuży żywotność drewna

Nowy impregnat Tikkurila przedłuży żywotność drewna

28.04.2022
Tikkurila rozszerza asortyment produktów do drewna o nowy, trwały impregnat Tikkurila Valtti Plus Color. Zapewnia on wyjątkowo naturalny, matowy efekt i doskonałą ochronę powierzchni przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Ponadto, ten innowacyjny produkt jest przyjazny dla środowiska - część składników nieodnawialnych została zastąpiona składnikami roślinnymi (bio). Występuje w 6 gotowych, najpopularniejszych kolorach, w tym w modnej bieli, szarości i 4 odcieniach drewna, a także w wersji do barwienia.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Nowość Tikkurila przeznaczona jest do malowania pionowych zewnętrznych powierzchni drewnianych takich jak płoty, elewacje, place zabawy czy altany. Głęboko wnika w strukturę drewna, zabezpieczając je przed promieniowaniem UV i wilgocią, przez co surowiec nie łuszczy się i nie pęka. Impregnat umożliwia jednocześnie oddychanie powierzchni poprzez odprowadzanie wilgoci z wewnątrz, a ponadto tworzy warstwę ochronną przed grzybami pleśniowymi. To wszystko z poszanowaniem zasobów planety – bo aż 73% zawartości węgla organicznego zastąpiono składnikami pochodzenia roślinnego, co stanowi 17% w odniesieniu do całkowitego składu produktu.

Oprócz wielu korzyści funkcjonalnych i użytkowych, Tikkurila Valtti Plus Color zapewnia też atrakcyjne wykończenie. Nowy impregnat pozostawia wyraźnie widoczną i wyczuwalną strukturę drewna, bez wrażenia „sztucznej” warstwy. Na dodatek im więcej produktu uda się wetrzeć pędzlem na etapie malowania, tym bardziej naturalny będzie efekt finalny. Dzięki szerokiej palecie barw z łatwością można dopasować jego kolor praktycznie do każdej aranżacji ogrodu. Produkt jest dostępny nie tylko w 6 gotowych kolorach, ale też w 55 odcieniach z mieszalnika.
Przeczytaj również: Impregnat LuxDecor NJORD
Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Przeczytaj także:
Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
najcześciej czytane najcześciej czytane
Najczęściej czytane
CEMEX edukuje o bezpieczeństwie w ruchu drogowym podczas „Rodzinnego Rajdu Rowerowego” w Rudnikach
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt