chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Jedynka Grunt - nowa uniwersalna farba podkładowa

Jedynka Grunt - nowa uniwersalna farba podkładowa

03.08.2021
Jedynka Grunt to nowa, wysoce efektywna farba podkładowa do wnętrz, która może być stosowana pod różnego rodzaju produkty dekoracyjne do ścian i sufitów, skutecznie poprawiając ich przyczepność oraz zmniejszając zużycie. Jedynka Grunt zapewnia bowiem obniżenie chłonności podłoża przy zachowaniu możliwości „oddychania” pomalowanych ścian.

Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Jedynka Grunt do biała, wodorozcieńczalna farba gruntująca o matowym wykończeniu. Przeznaczona jest do ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Może być stosowana jako podkład pod nawierzchniowe farby różnych marek i rodzajów - dyspersyjne, lateksowe, akrylowe itp. Nadaje się do aplikacji na tynki, podłoża betonowe, gipsowe, płyty wiórowe czy płyty kartonowo-gipsowe.
Przeczytaj również: Plecionki i ażury we wnętrzach
Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka

Może być również wykorzystywana do renowacji starych wymalowań. Ma wysoką wydajność do 10m?/l i zapewnia sprawne przeprowadzenie malowania. Farbę nawierzchniową można bowiem nakładać już po dwóch godzinach od aplikacji Jedynka Grunt.

REKLAMA:


(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
najcześciej czytane najcześciej czytane
Najczęściej czytane
Kolory roku 2021 – inspiracje posadzkowe od Flowcrete
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt