chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » FX5 SPEED 421 Szybka zaprawa montażowa

FX5 SPEED 421 Szybka zaprawa montażowa

23.03.2021
To specjalna zaprawa montażowa oparta na bazie cementu oraz unikalnych dodatków uszlachetniających, które powodują ekstremalnie szybkie wiązanie w max. czasie do 5 min.

Chemia budowlana - Fot. Kreisel
Fot. Kreisel

To specjalna zaprawa montażowa oparta na bazie cementu oraz unikalnych dodatków uszlachetniających, które powodują ekstremalnie szybkie wiązanie w max. czasie do 5 min. Do łatwego i szybkiego montażu lub osadzania elementów metalowych (kotwy, pręty) oraz z tworzyw sztucznych (puszki elektryczne) w podkładach betonowych i cementowych. Można ją stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Bardzo szybki czas wiązania pozwala na dokonywanie czasowego uszczelniania przecieków w elementach betonowych. Charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością, po kilku godzinach wiązania, już po 3 godzinach osiąga > 10MPa na ściskanie, a po jednym dniu >20MPa. Jest ona wodo i mrozoodporna.

Autor: Kreisel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt