chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
?PHPSESSID=9ace50c97a1d21c7a73645cd249f54cd""
Najnowsze wiadomości z branży

Cemex Polska od 2011 roku wspiera ochronę pustułek – objętego ścisłą ochrona gatunku sokoła. By jak najlepiej zadbać o ptaki firma nawiązała współpracę z Wydziałem Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego. W tym momencie w budkach lęgowych w cementowniach Cemex ma miejsce najbardziej oczekiwane wydarzenie sezonu – obserwacja pierwszych wyklutych piskląt.

Firma PPG po raz kolejny doceniona za tworzenie przyjaznego miejsca pracy

Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów.

9 maja, podczas uroczystej Gali zorganizowanej w siedzibie SARP w Warszawie, wręczono nagrody TopBuilder 2024. W kategorii „Produkty - Innowacje” statuetkę otrzymał rewolucyjny beton w rozpuszczalnym worku Baumit ALL IN Beton B25, rzucający zupełnie nowe spojrzenie na proces przygotowania zapraw budowlanych.

Prawie 120 tys. zł – taką kwotę przeznaczy Fundacja Cemex na wsparcie inicjatyw zgłoszonych w Konkursie Wolontariatu. Dzięki przyznanym grantom, pracownicy i pracowniczki Cemex zrealizują w całym kraju 24 projekty wolontariackie.

Podczas tegorocznego XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach wiele uwagi poświęcono transformacji dla przyszłości. Konieczność dostosowania się firm do dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej dotyczy praktycznie każdej dziedziny. Jak stwierdza Zbigniew Warmuz prezes Synthos S.A., także branża chemiczna w Europie musi szukać nowych rozwiązań, które zapewnią jej konkurencyjną pozycję względem surowców importowanych.

W tym roku marka Remmers obchodzi swoje 75-lecie istnienia, a z tej okazji zaprasza wszystkich Klientów do udziału w wyjątkowym konkursie. Pod nazwą "Top Referencja? WygrajMY razem" rozpoczynamy akcję mającą na celu wyróżnienie najciekawszych referencji obiektów lub produktów, w których wykorzystano produkty Remmers.

Aleje Praskie to nowe osiedle mieszkaniowe Develia przy ul. Podskarbińskiej 32/34 w Warszawie. Inwestycja, realizowana przez firmy Kalter i Techbau w roli generalnych wykonawców, powstaje z wykorzystaniem wysokiej jakości technologii budowlanych, w tym rozwiązań proekologicznych. W ukończonych etapach zastosowano specjalistyczne materiały, których producentem i dostawcą jest Tremco CPG. Są to zarówno atrakcyjne estetycznie systemy elewacyjne Dryvit o wysokich parametrach wytrzymałościowych, jak i posadzki parkingowe Flowcrete, dające skuteczną ochronę betonowego podłoża w garażach podziemnych.

Marka Drewnochron wraz ze swoim ambasadorem, cenionym projektantem ogrodów i majsterkowiczem – Dominikiem Strzelcem – organizuje cykl bezpłatnych porad dot. pielęgnacji drewna ogrodowego. Będzie to okazja, by podpytać eksperta, jak najlepiej dbać o drewniane powierzchnie wokół domu, by nie straciły swej funkcjonalności i zdobiły ogród na długie lata. Spotkania będą odbywać się w sklepach Castorama od maja do lipca 2024 w największych miastach Polski. Pierwsze z nich zaplanowano w Warszawie.

ARBET Team już czwarty raz dołącza do corocznego MEGA maratonu pomocy czyli do akcji „600 km pomocy”. Zbieramy środki na pomoc dla 13-letniego Szymona z Pucka. ARBET Team (czyli Drużyna ARBET) dołącza znów do akcji 600 km pomocy. Po raz pierwszy członkowie nieformalnej Drużyny Fabryki Styropianu ARBET dołączyli do akcji w 2021 roku. Wtedy to […]

Jak wynika z najnowszego raportu firmy badawczej Spectis zatytułowanego „Rynek ciężkiej prefabrykacji betonowej w Polsce 2024-2029”, całkowite przychody 50 największych producentów prefabrykatów w 2022 r. wyniosły rekordowe 6,7 mld zł, z czego 64% przypadło na elementy prefabrykowane. Oznacza to, że wartość rynku ciężkiej prefabrykacji betonowej w 2022 r. wyniosła rekordowe 4,3 mld zł.

PPG we współpracy z SITPChem oraz Uniwersytetem Wrocławskim popularyzuje nauki ścisłe wśród uczniów

ISOVER umacnia się na pozycji lidera branży. Producent wełny mineralnej i rozwiązań izolacyjnych dla budownictwa, przemysłu i energetyki po raz 13. z rzędu zajął I. miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości 2024 w kategorii „Systemy dociepleń”. To ogromny sukces marki i dowód na jej rosnącą rozpoznawalność oraz nieustanne zaufanie, jakim darzą ją klienci.

Zbliża się największe, krajowe spotkanie branży ociepleniowej

Kolejna edycja seminarium “Samorządowe drogi o nawierzchni betonowej”, która jest organizowana przez Stowarzyszenie Producentów Cementu i adresowana do Samorządowców – przedstawicieli Gmin, Powiatów, Województw oraz Zarządów Dróg każdego szczebla samorządu.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt