chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Ponad 150 osób uczestniczyło w seminarium zorganizowanym przez CEMEX Polska wspólnie ze Stowarzyszeniem Producentów Cementu. W trakcie spotkania dyskutowano o zrównoważonym budownictwie i najważniejszych zagadnieniach z perspektywy branży budowlanej.

Solidna dawka wiedzy, warsztaty praktyczne i fachowe doradztwo techniczne w jeden dzień!

Dotychczasowy dyrektor finansowy Grupy Selena Krzysztof Ościłowicz został powołany na członka zarządu ds. finansowych (CFO). Nową funkcję obejmie 1 października 2022 r. Z Grupą jest związany od 2019 roku.

Uchroni pracowników budów przed groźnymi upadkami

13 września 2022 roku w Redzie nastąpiło uroczyste otwarcie innowacyjnej inwestycji typu greenfield H+H. Nowy, zaawansowany technologicznie zakład pozwoli poszerzyć dotychczasową ofertę produktów z betonu komórkowego o produkty silikatowe. Duoproduktowa oferta H+H stanowi strategiczny krok w rozwoju przemysłu materiałów budowlanych w Polsce i podkreśla pozycję rynkową spółki jako Partnera w Budowaniu Ścian.

Zapisy na kolejną edycję kursu z zakresu technologii betonu już ruszyły!

Materiały budowlane są bardzo drogie, ale eksperci twierdzą, że teraz jest dobry czas na ich kupowanie, bo za kilka miesięcy będą o 20 proc. droższe lub… w ogóle niedostępne, jeśli zabraknie gazu

Grupa Śnieżka w pierwszej połowie 2022 roku wypracowała nieznacznie lepsze przychody na kluczowym, polskim rynku, ale całościowo wyniki sprzedaży Grupy okazały się nieco gorsze niż rok wcześniej. Bardziej spadły zyski – przede wszystkim na skutek niższego popytu na rynku ukraińskim i znaczącego wzrostu kosztów.

Odpowiedni dobór materiałów do zabudowy poddasza w budownictwie jednorodzinnym ma niebagatelne znaczenie, nie tylko ze względu na jego dobrą izolację termiczną, ale także na aspekty bezpieczeństwa pożarowego. Marki ISOVER i RIGIPS, wchodzące w skład grupy Saint-Gobain, w kampanii Systemowy Dom nie tylko edukują w zakresie bezpiecznego budownictwa, ale szczególną uwagę zwracają na dobór systemowych rozwiązań, które gwarantują ognioodporność REI30.

Główny Urząd Statystyczny podał, że inflacja konsumencka w sierpniu wyniosła 16,1 proc. w skali roku. Wszyscy czekali na jej spadek, ta jednak wzrosła. Drożeją niemal wszystkie grupy towarów, dzisiaj płacimy za nie więcej niż kilka miesięcy temu, ale za kilka kolejnych zapłacimy jeszcze więcej niż dzisiaj. To dla większości firm niesie poważne konsekwencje.

Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów, które oddaje wykres.

Początek września w kalendarzu wydarzeń kulturalnych miasta Oświęcim zajmuje szczególne miejsce. To właśnie wtedy od wielu lat odbywa się największa impreza regionu – Święto Miasta. Podobnie jak w latach ubiegłych firma Austrotherm została Sponsorem Wspomagającym tego niezwykłego wydarzenia, które stanowi doskonałą okazję do przypomnienia bogatej historii i tradycji miasta, ale również do wspólnej zabawy.

Już 30 września zakończy się przyjmowanie zgłoszeń obiektów w konkursie Baumit Fasada Roku 2022. Architekci, wykonawcy i inwestorzy mają zatem coraz mniej czasu, by zgłosić swoje realizacje i zawalczyć o nagrody.

W 2021 roku CEMEX przyjął nową globalną strategię przeciwdziałania zmianom klimatu „Future in Action”, zobowiązując się do osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 roku. Działania przedstawione w nowo opublikowanym Raporcie zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska potwierdzają zaangażowanie oraz osiągnięcia firmy w zakresie dbałości o środowisko naturalne.

Firma Austrotherm już po raz siódmy z rzędu zajęła miejsce w rankingu najprężniej rozwijających się firm w Polsce. To niezwykle nobilitujące wyróżnienie dla naszej firmy, ponieważ w tym roku na liście znalazły się wyłącznie przedsiębiorstwa z 15-procentowym i większym wzrostem wartości na przestrzeni ostatnich trzech lat.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt