chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

„SIPUR” od początku bierze udział w targach 4INSULATION, które najpierw odbywały się w Krakowie, a po kilku latach zostały przeniesione do Kielc.

„SIPUR” jest od wielu lat uczestnikiem targów BUDMA, które w tym roku były zorganizowane po raz 30.

Podczas Gali Builder for the Future 2021-2022 wyłoniono laureatów najnowszej odsłony Konkursu dla Młodych Architektów. Uroczystość zwieńczyła organizowany cyklicznie przez miesięcznik „Builder” program edukacyjny, którego partnerem strategicznym jest firma Soudal.

Sukces CEMEX Polska w XVI edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm – czołowy producent cementu, betonu i kruszyw zajął 3. miejsce w kategorii „Produkcja przemysłowa i chemiczna” oraz 9. miejsce w klasyfikacji ogólnej. W ten sposób twórcy Rankingu docenili działania firmy w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Wyniki zestawienia poznaliśmy 30 czerwca bieżącego roku.

Firma Selena FM, kierująca Grupą Selena, została wyróżniona w pierwszej polskiej edycji programu Best Managed Companies. Docenione zostały praktyki zarządcze stosowane w przedsiębiorstwie. Plebiscyt jest międzynarodowym, autorskim projektem firmy doradczej Deloitte.

Firma Dryvit Systems USA (Europe), producent wysokiej jakości systemów ociepleń i materiałów elewacyjnych, ogłasza promocyjne warunki zakupu tynku HYBRID. Oferta obowiązuje od 1 lipca do 30 listopada 2022 roku. Przy zakupie wysokiej jakości tynku nowej generacji z technologią Dryvit Hybrid na 230 m2, grunt akrylowy z dodatkiem piasku kwarcowego – Color Prime Plus, można otrzymać za 99 groszy netto.

Cykl Plaża Open już po raz ósmy gościć będzie w Cieszynie! Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa!

Projekt ARBET z kulturą jest aktywny przez cały rok, ale najbardziej aktywizuje się w wakacje. Lato sprzyja aktywności kulturalnej i to bez względu na pogodę. U progu wakacji mają miejsce aż trzy imprezy, w które angażuje się Fabryka i jej pracownicy. Już teraz trwa duża impreza plenerowa w bliskim ARBETowi Darłowie. Następna będzie mieć miejsce […]

AkzoNobel ogłasza, że z dniem 1 listopada 2022 r. nowym Dyrektorem Generalnym (CEO) firmy zostanie Gregoire Poux-Guillaume. Zastąpi on Thierry’ego Vanlanckera, którego kadencja dobiega końca. Pełni on funkcję Dyrektora Generalnego i Członka Zarządu AkzoNobel od 2017 roku.

Case study realizacji na budynku Pro Concept

Sytuacja geopolityczna związana z wojną w Ukrainie, która w pierwszorzędnym stopniu odpowiada za rekordową od lat inflację o globalnym zasięgu, raczej nie daje większych nadziei na korektę cen materiałów budowlanych...

Jak ważne w życiu są aktywność fizyczna i zdrowy styl życia doskonale wszyscy wiemy. Wie to także firma Baumit, dlatego od lat regularnie podejmuje działania na rzecz rozwoju ruchowego dzieci i młodzieży. Tym razem po raz kolejny wspiera w rozwijaniu talentu i sportowej pasji młodych piłkarzy – podopiecznych MKS Parasol Wrocław.

Najlepszy producent styropianu w Polsce

Firma Soudal kolejny raz znalazła się w gronie zwycięzców prestiżowego rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku, zdobywając nagrody w następujących kategoriach: „kleje montażowe w kartuszach”, „piany montażowe” oraz „masy uszczelniające / silikony”. Zestawienie potwierdza mocną pozycję Soudal na polskim rynku budowlanym.

Program Tikkurila Colours jako moduł występuje w programie CAD DECOR PRO, gdzie w prosty sposób...
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt