chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Uni-Mata Plus od Isover

Uni-Mata Plus od Isover

06.08.2013
Chcąc uczcić 20-tą rocznicę obecności marki ISOVER w Polsce, przygotowaliśmy prawdziwego „czarnego konia” rynku budowlanego. To nowa, wyjątkowa Uni-Mata Plus. Prawdziwy plus - mistrzowski produkt do izolacji poddaszy, wyróżniający się wyższą izolacyjnością (lambda =0,038 W/mK) oraz doskonałą sprężystością.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
„Budowa domu jest jak tor wyścigowy… i wcale nie chodzi o szybkość, ale o to, że w obu przypadkach sukces wynika ze współdziałania niezawodnych partnerów. Znakomite materiały i wiedza wsparta doświadczeniem, są jak koń i jeździec - tworzą zgrany zespół dążący do zwycięstwa. W ten sposób ISOVER od lat wspiera Państwa w tworzeniu domów komfortowych i energooszczędnych. Dodatkowy człon w nazwie - czyli "Plus" - to informacja o realnej, prawdziwej korzyści dla Klienta:
-Wyższa izolacyjność - bo niższa lambda
-Świetna sprężystość produktu – co ma niebagatelne znaczenie w trakcie rozwijania, obróbki i aplikacji produktu

Jednocześnie dbamy o również komfort pracy – nowe, wyróżniające, poręczne opakowanie to prócz dbałości o najdrobniejsze detale, również miejsce, które pozwala Klientom w sposób łatwy i jednoznaczny odczytać cechy szczególne produktu.

REKLAMA:


Motywem przewodnim przygotowanej komunikacji naszej rocznicy, jak również specjalnie przygotowanego produktu, jest jeździec na koniu. A dlaczego koń? Otóż koń od setek lat jest przyjacielem i partnerem człowieka, symbolem zwycięstwa. Jego siła, tężyzna, krzepa w połączeniu ze współpracą z partnerem – przyjacielem, którym jest dosiadający go dżokej, jest doskonałym obrazem relacji ISOVER i naszych Klientów gwarantujących wzajemne poczucie bezpieczeństwa.


Oprócz wyróżniających Uni- Matę Plus parametrów przygotowaliśmy szereg działań komunikacyjnych i wspierających sprzedaż.

W dobrych punktach sprzedaży Uni – Mata Plus już wystartowała!

Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Isover,
Nowości z firmy Isover,
Czytelnia firmy Isover,
Poradnik firmy Isover,
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt