chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Grupa PSB Handel S.A. Mecenatem Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Grupa PSB Handel S.A. Mecenatem Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

08.07.2024
Grupa PSB Handel S.A. była mecenatem XXX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego imienia Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju. Przyjechały światowe gwiazdy opery i muzyki klasycznej, były ciekawe spotkania z wybitnymi artystami.

Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB

Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB

30-ta edycja prestiżowego festiwalu, która trwała w dniach 29.06-7.07.2024 r. w Busku-Zdroju, była wyjątkowa. W Busku zaśpiewały m.in. Wiesław Ochman, Alicja Węgorzewska, Joanna Nawrot, Magdalena Idzik, Adam Zdunikowski, zagrają też wielkiej sławy wirtuozi z Polski i zagranicy. Wydarzenie przygotowano z myślą o miłośnikach nie tylko klasyki. Odbył się m.in. koncert m.in. Stanisława Soyki, a podczas Gali Finałowej operowo-operetkowej wystąpiła m.in. Joanna Woś i Grażyna Brodzińska.

Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB

Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB

Grupa PSB Handel S.A. od lat wspiera to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które poświęcone jest pamięci wybitnej polskiej śpiewaczki operowej, Krystyny Jamroz, która urodziła się w Busku-Zdroju i zawsze była związana z tym miastem. Impreza gromadzi znanych polskich i zagranicznych muzyków, dyrygentów i śpiewaków oraz tłumy wielbicieli tej klasy muzyki.
Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB
Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB


REKLAMA:Autor: Grupa PSB S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Grupa PSB
Nowości z firmy Grupa PSB S.A.
Czytelnia firmy Grupa PSB S.A.
Poradnik firmy Grupa PSB S.A.
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt