chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowy Dyrektor ds. Produktu i Technologii w Baumit Polska

Nowy Dyrektor ds. Produktu i Technologii w Baumit Polska

18.06.2024
15 maja br. Jacek W. Kulig objął stanowisko Dyrektora ds. Produktu i Technologii w firmie Baumit, będącej jednym z wiodących producentów chemii budowlanej, który już od 30 lat współtworzy polski rynek budowlany, przyczyniając się do jego rozwoju.

Chemia budowlana - Jacek W. Kulig-Dyrektor ds Produktu i Technologii Baumit. Fot. Baumit
Jacek W. Kulig-Dyrektor ds Produktu i Technologii Baumit. Fot. Baumit
15 maja br. Jacek W. Kulig objął stanowisko Dyrektora ds. Produktu i Technologii w firmie Baumit, będącej jednym z wiodących producentów chemii budowlanej, który już od 30 lat współtworzy polski rynek budowlany, przyczyniając się do jego rozwoju.

Jacek W. Kulig jest absolwentem Wydziału Chemicznego oraz Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Od 1997 roku jest związany z sektorem przemysłowym. Zanim dołączył do zespołu Baumit zdobywał doświadczenie w takich firmach jak Dryvit Systems czy Henkel Polska. Od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu branży budowlanej i jest mocno zaangażowany w jej rozwój. W 2003 roku współtworzył Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń. Pięć lat później był jednym z inicjatorów utworzenia European Association for ETICS (EAE), europejskiego stowarzyszenia zrzeszającego producentów systemów ociepleń, gdzie w pierwszej kadencji pełnił funkcję wiceprezesa zarządu, a od 2020 roku jest jego prezesem. Prywatnie Jacek W. Kulig jest żonaty i ma troje dzieci, co świadczy o jego wartościach rodzinnych oraz równowadze między życiem zawodowym a osobistym, co doskonale wpisuje się w strategię oraz wartości, którymi kieruje się firma Baumit.
REKLAMA:


Praca w Baumit to nowy rozdział w zawodowym życiu Jacka W. Kuliga. Jako Dyrektor ds. Produktu i Technologii będzie odpowiedzialny za zbudowanie kompetencji w obszarze technicznego wsparcia pozostałych działów firmy, a także rozwój portfolio produktowego, w tym wdrażanie nowych rozwiązań i technologii oraz optymalizację dotychczasowych produktów, by spełniały coraz wyższe wymagania i oczekiwania użytkowników, a także coraz lepiej wpisywały się w ideę zrównoważonego budownictwa.

Chemia budowlana - Zaklad produkcyjny Baumit Pobiedziska. Fot. Baumit
Zaklad produkcyjny Baumit Pobiedziska. Fot. Baumit

Baumit to jeden z wiodących producentów materiałów budowlanych (m.in. systemów ociepleń, tynków maszynowych, systemów podłogowych, klejów do płytek, zapraw murarskich czy betonów) w Europie, który w ciągu 30 ostatnich lat zdobył silną pozycję w naszym kraju, stając się liderem w wielu obszarach. Przez ten czas firma wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań, usprawniających pracę na budowie, ułatwiających pracę architektom, a przy tym wspierających estetyczne, energooszczędne i zdrowe budownictwo.

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt