chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Certyfikat GeneLas

Certyfikat GeneLas

22.03.2024
2 725 posadzonych drzew, 3 025 m² powierzchni lasu, 1 826 dotlenionych osób, 16 350 kg pochłoniętego CO2 i 158 050 kg zwróconego papieru to wyniki tegorocznego etapu akcji „GeneLAS. Rośnij z nami”.

Chemia budowlana - Fot. Sievert Polska
Fot. Sievert Polska
Firma jest dumna z kolejnego Certyfikatu GeneLas, przyznanego Sievert Polska w 2024 roku, za działania proekologiczne mające na celu odnowę zasobów leśnych w Polsce.

Kontynuując współpracę z Producentem kalendarzy książkowych razem świadomie i aktywnie działamy na rzecz odnowy zasobów leśnych w Polsce, w tym przywrócenia drzew wykorzystanych do produkcji papieru, a także przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza i stworzenia domu dla wielu gatunków zwierząt. ECO MY!GeneLAS = 1 posadzone drzewo za każde 100 kalendarzy książkowych. Śledźcie na bieżąco rezultaty naszych wspólnych działań.
Więcej na stronie: https://posadzimy.pl/firma/genela-kalendarze-i-notesy/

REKLAMA:


Autor: Quick-mix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Quick-mix
Nowości z firmy Quick-mix
Czytelnia firmy Quick-mix
Poradnik firmy Quick-mix
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt