chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tremco CPG Poland i PLGBC zapraszają na webinar „Posadzki żywiczne o niskiej emisji

Tremco CPG Poland i PLGBC zapraszają na webinar „Posadzki żywiczne o niskiej emisji lotnych związków organicznych”

19.03.2024
Tremco CPG Poland, producent posadzek żywicznych Flowcrete, i Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) wspólnie organizują webinarium poświęcone rozwiązaniom posadzkowym spełniającym rygorystyczne wymagania dotyczące jakości powietrza, obowiązujące w zielonym budownictwie. Spotkanie, które odbędzie się online (na platformie Microsoft Teams) 25 marca 2024 r. (poniedziałek) o godzinie 10.00, poprowadzi Mikołaj Tokarski, European Product Manager w Tremco CPG, odpowiedzialny za rozwój całej kategorii posadzek w Europie. Rejestrację uczestników prowadzi PLGBC.

Chemia budowlana - Fot. Flowcrete
Fot. Flowcrete

Spotkanie poświęcone posadzkom żywicznym o niskiej emisji LZO będzie okazją, aby dowiedzieć się:
- gdzie znajdują zastosowanie posadzki żywiczne i w jaki sposób przyczyniają się do zwiększenia trwałości konstrukcji,
- czym są lotne związki organiczne (LZO),
- jaki wpływ może mieć obecność LZO na jakość powietrza oraz samopoczucie i zdrowie użytkowników,
- jakie są obecne regulacje i standardy określające dopuszczalną emisję LZO materiałów budowlanych,
oraz poznać szeroką gamę posadzek żywicznych o niskiej emisji LZO.

Prowadzący szkolenie Mikołaj Tokarski jest związany z branżą materiałów budowlanych od 12 lat. Ukończył studia na kierunku Inżynieria Materiałowa na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Do zespołu Tremco CPG Poland Sp. z o.o. (wówczas Flowcrete Polska Sp. z o.o.) dołączył siedem lat temu. Obecnie jako European Product Manager w grupie Tremco CPG zajmuje się techniczną i marketingową stroną portfolio systemów posadzkowych marki Flowcrete dla całej Europy. 

REKLAMA:


Mikołaj Tokarski należy do czołowych na rynku ekspertów od technologii posadzek żywicznych, ich aplikacji, metodologii badania oraz praktycznego zastosowania, w tym wpływu na użytkowników. Specjalizuje się m.in. w systemach posadzkowych o właściwościach antyelektrostatycznych oraz rozwiązaniach o niskiej emisji lotnych związków organicznych (LZO), które mogą być stosowane w budynkach podlegających certyfikacji środowiskowej.

Tremco CPG, producent i dostawca materiałów do wykonywania posadzek żywicznych marki Flowcrete, to wiodący ekspert w tej dziedzinie. Firma dostarcza zarówno sprawdzone, tradycyjne technologie, jak i innowacyjne rozwiązania dla zielonego budownictwa. W odpowiedzi na wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem jako pierwsza wprowadziła na rynek pełną ofertę posadzek żywicznych zbudowanych na bazie bezrozpuszczalnikowych żywic epoksydowych, o niskiej emisji lotnych związków organicznych. Nowe technologie posadzkowe pozwalają uzyskać bardzo wysoką odporność mechaniczną i chemiczną, porównywalną z tradycyjnymi materiałami epoksydowymi zawierającymi LZO.

Rejestrację uczestników webinarium prowadzi Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego na stronie: 
www.plgbc.org.pl/wyd_i_szkol/plgbc_experts-posadzki-zywiczne-o-niskiej-emisji-lotnych-zwiazkow-organicznych/

Autor: Flowcrete - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy , Flowcret
Nowości z firmy , Flowcrete
Czytelnia firmy , Flowcrete
Poradnik firmy , Flowcrete
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt