chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » #3 edycja Konferencji Hydroizolacyjnej Remmers "Nie tylko hydroizolacja"

#3 edycja Konferencji Hydroizolacyjnej Remmers "Nie tylko hydroizolacja"

06.11.2023
Ruszyły zapisy na trzecią edycji Konferencji Hydroizolacyjnej, która odbędzie się już 28 listopada w Chorzowie w hotelu Gorczowski.

Wydarzenie Remmers to nie tylko doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy, ale także szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów oraz udział w dyskusji na temat przyszłości hydroizolacji w budownictwie.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

Dlaczego warto do nas dołączyć?


Choć nie jest to fakt powszechnie znany – a przynajmniej nie tak, jakby warto aby był – hydroizolacja przyziemnej części budynków w znaczący sposób wpływa na ich trwałość. I choć samo zagadnienie prawidłowego uszczelniania części budynków stykających się z gruntem jest bardzo szerokie, należy pamiętać, że sama hydroizolacja, choćby najlepsza, nie zapewni wymaganego poziomu ochrony. Dlatego podczas trzeciej edycji Konferencji Hydroizolacyjnej Remmers porozmawiamy nie o hydroizolacji właśnie, ale o aspektach (w różnych tego słowa znaczeniu), które jej towarzyszą. Zaproszeni prelegenci podzielą się swą wiedzą na temat tego jak nadmierne zawilgocenie może wpływać na zużycie budynku, jak przygotować podłoże pod hydroizolację oraz jak wpłynąć na obecność wody w gruncie, gdy samo uszczelnienie to za mało.
REKLAMA:


Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do zapisania się już teraz.

Miejsce: Hotel Gorczowski w Chorzowie
Data: 28 listopada 2023 r.
Cena: 100 zł netto + 23% VAT = 123 zł brutto
Zgłoszenia: do 21 listopada 2023 r.

Więcej informacji https://www.remmers.pl/pl/Konferencja-HydroizolacyjnaRejestracja https://www.eventmanager-online.com/pl/event/nie-tylko-hydroizolacja/if

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Remmers
Nowości z firmy Remmers
Czytelnia firmy Remmers
Poradnik firmy Remmers
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt