chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Optymistyczne wyniki Jesiennych Targów Grupy PSB

Optymistyczne wyniki Jesiennych Targów Grupy PSB

13.09.2023
9 edycja Jesiennych Targów Grupy PSB przyniosła pozytywne efekty sprzedażowe. Zawarte kontrakty handlowe na kwotę 187 mln zł, wyższe o ponad 20% niż rok temu, zapowiadają spodziewaną poprawę popytu na rynku budowlanym w ostatnich miesiącach br.

Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB

Targi odbyły się 5-6 września w formie online z możliwością spotkań na platformie Zoom. Ponad 300 partnerów sieci PSB prowadziło negocjacje handlowe z 76 dostawcami Grupy. Zwarto ponad 5000 kontraktów biznesowych o łącznej wartości 187 mln zł.  

Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB

Jesienne Targi PSB to wydarzenie, które nie tylko buduje relacje między uczestnikami, ale przyczynia się do lepszego rozpoczęcia jesiennego sezonu budowlanego. Tegoroczne negocjacje pozwalają spojrzeć optymistycznie na sytuacje w branży.
REKLAMA:

Dodatkowo na poprawę koniunktury na rynku powinien przyczynić się program „Bezpieczny kredyt 2 procent”. Przy czym jego efekty, w przypadku rozpoczynanych inwestycji indywidualnych, będą widoczne za kilka miesięcy. Inwestorów mogą zachęcać obecne ceny materiałów, które po gigantycznych podwyżkach, zaczęły się stabilizować. Ich średnia zmiana cen wyniosła +1% w sierpniu w stosunku do sierpnia ubr.

Autor: Grupa PSB S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Grupa PSB
Nowości z firmy Grupa PSB S.A.
Czytelnia firmy Grupa PSB S.A.
Poradnik firmy Grupa PSB S.A.
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt