chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Webinary Bostik Academy to najlepszy sposób na poszerzenie kompetencji zawodowych!

Webinary Bostik Academy to najlepszy sposób na poszerzenie kompetencji zawodowych!

01.08.2023
Czy w samym środku wakacji można myśleć o edukacji? Jak najbardziej! Zwłaszcza że wielkimi krokami zbliża się powrót do szkoły …lub pracy. Po beztroskim wypoczynku nad morzem, w górach czy nad jeziorem pora wrócić do rzeczywistości. Jak wiecie, od dłuższego czasu rozwijamy Centum Szkoleniowe Bostik Academy.

Chemia budowlana - Fot. Bostik
Fot. Bostik

W ramach tej platformy dostępne są różnorodne materiały edukacyjne przygotowane przez naszych specjalistów. Każdy głodny wiedzy z zakresu chemii budowlanej, metod aplikacji produktów do klejenia i uszczelniania, a także ciekawostek dotyczących obecnych światowych trendów znajdzie u nas odpowiednie dane i dokumenty. Wiedza, którą dzielimy się w ramach Bostik Academy, jest doskonałym źródłem inspiracji, a co najważniejsze umożliwia także rozwój kompetencji zawodowych wszystkim specjalistom z branży budowlanej. Przystępna forma sprawia, że skorzystają z niej również majsterkowicze amatorzy. Na naszej stronie znajdziecie niezbędne karty techniczne, karty charakterystyki produktów, prezentacje, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz wiele innych materiałów instruktażowych.

Jako że, rozwój i podnoszenie kompetencji są wpisane w strategię działania Bostik, postanowiliśmy wzbogacić ofertę edukacyjną o webinary. Mamy za sobą już pierwsze tego typu spotkanie online i głęboko wierzymy, że to właśnie tę formę prezentacji szkoleniowych warto rozwijać. Nasz premierowy webinar dotyczył, a jakże, Bostik Mamut Glue, uniwersalnego kleju montażowego, który nie ma sobie równych wśród produktów konkurencji. Nasi eksperci Wiktor i Marcin przygotowali naprawdę solidną porcję wiedzy, zresztą, nawet jeżeli nie braliście udziału, to możecie odtworzyć wideo w dowolnym czasie. Naprawdę warto! Wystarczy odwiedzić …Bostik Academy, do czego oczywiście Was zachęcamy. Już wkrótce kolejny webinar, który poprowadzi Sławek, nasz specjalista zajmujący się rozwiązaniami do podłóg i ścian. Możemy uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się w Wami informacją dotyczącą tematyki najbliższego szkolenia. Tym razem będzie o blokowaniu wilgoci w posadzkach, z użyciem rewelacyjnego produktu, czyli Bostik HYTEC E736 TURBO. Zapowiada się bardzo interesująco, prawda? Zgodnie z mottem, które towarzyszy nam od lat – „Lepsze rezultaty dzięki wiedzy”, spodziewajcie się wielu przydatnych informacji prosto od ekspertów. Zapraszamy wszystkich fachowców z branży remontowo-budowlanej i pokrewnych do sprawdzenia oferty edukacyjnej Bostik:

REKLAMA:


https://www.bostik.com/poland/pl/bostik-academy/training/

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy ,
Nowości z firmy ,
Czytelnia firmy ,
Poradnik firmy ,
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt