chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Fabryka styropianu to nie wszystko

Fabryka styropianu to nie wszystko

25.07.2023
Termo Organika buduje w Grudziądzu nowoczesną fabrykę styropianu do izolacji termicznej budynków i tradycyjnie angażuje się w życie oraz rozwój lokalnej społeczności. W miniony weekend w nadwiślańskim mieście „spichrzy i ułanów" odbył się spektakularny pokaz laserów i dźwięków, którego sponsorem został największy producent styropianu.

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika

Efektowne widowisko na najwyższym światowym poziome zmieniło urokliwe miasto w niezwykły, bajkowy świat iluminacji. Atrakcje rozproszone zostały w centrum miasta, a świetlista Góra Zamkowa zmieniła się w magiczne miejsce pobudzające zmysły i wyobraźnię.

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika

- Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Wszędzie tam, gdzie mamy nasze zakłady produkcyjne, aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnej społeczności, w miarę możliwości wspieramy najciekawsze przedsięwzięcia, a także pomagamy najbardziej potrzebującym. W Grudziądzu nie będzie inaczej, przepiękna, wakacyjna iluminacja to nie jest nasze ostanie słowo – mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki.
Przeczytaj również: Ciepło i komfort już tej zimy
Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika
Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika

Termo Organika jest w trakcie budowy na terenie strefy ekonomicznej w Grudziądzu nowoczesnej fabryki styropianu, która zostanie wyposażona w nowoczesny park maszynowy, gwarantujący produkcję najwyższej jakości styropianów. Nowy zakład, tak jak wszystkie dotychczasowe fabryki lidera rynku, będzie posiadać specjalne laboratorium kontrolujące jakość styropianu.

REKLAMA:

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika
- Nowa fabryka zapewni dalszy rozwój firmy i zwiększy jej rynkowy potencjał. Na terenie zakładu planujemy rozwijać również prace nad nowymi, innowacyjnymi produktami do izolacji termicznej w budownictwie – dodaje Krzysztof Krzemień z Termo Organiki.

Termo Organika jest największym producentem styropianu w Polsce oraz jedną z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. To również lider jakości wśród producentów termo izolatorów. Największy producent styropianu przeszedł pozytywnie wszystkie 22 kontrole parametrów (100%!) swoich produktów przeprowadzone przez Główny Urzędu Nadzoru Budowlanego (GUNB). Termo Organika została założona w 1997 roku w Mielcu, od ponad 25 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości  płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Zatrudnia 250 pracowników w 5 zakładach produkcyjnych w Mielcu, Siedlcach, Rypinie, Pyrzycach i Głogowie. We wszystkich miejscach, w których posiada swoje zakłady, zawsze wspiera lokalną społeczność.
Autor: Termo Organika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Termo Orga
Nowości z firmy Termo Organika
Czytelnia firmy Termo Organika
Poradnik firmy Termo Organika
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt