chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Pralko-suszarka Candy RapidO Pro – oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy

Pralko-suszarka Candy RapidO Pro – oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy

19.05.2023
Sezon letni to najlepszy czas na remonty . Posiadając małe mieszkanie i wymieniając urządzenia agd warto przyjrzeć się pralko-suszarce Candy RapidO Pro, która nie tylko zajmuje mało miejsca i pozwala zrezygnować z rozstawiania klasycznej suszarki na pranie, ale także oszczędza czas. Ubrania po wysuszeniu nie wymagają już prasowania i są gotowe, by włożyć je do szafy.

Chemia budowlana - Fot. Candy
Fot. Candy

Pralko-suszarki stają się coraz bardziej popularne, ze względu na to, że nie tylko oszczędzają miejsce i czas, ale także dbają nawet o najdelikatniejsze tkaniny. Candy RapidO Pro RPW41066BWMBC-S wyposażona została w 16 programów podstawowych, w tym 9 szybkich, z których najszybszy trwa zaledwie 14 min oraz dodatkowe cykle dostępne przez aplikację hOn, którą można zainstalować na swoim smartfonie. Wśród programów szybkich znajdują się m.in. cykl Higiena 59 min, który skutecznie dezynfekuje ubrania w mniej niż godzinę oraz program Specjalny 39 min, który w zaledwie 39 minut pozwala na dokładne pranie średnio zabrudzonych ubrań. Do wyboru jest również Easy Iron Plus 39 minut, czyli  program parowy, przeznaczony dla maksymalnej pojemności załadunku, który wykorzystuje działanie pary, by wnikać głęboko w tkaninę, rozluźniając i regenerując jej włókna oraz eliminując z odzieży nieprzyjemne zapachy. Posiada trzy różne poziomy intensywności, dopasowane do rodzajów i kolorów ubrań. Redukuje załamania i wgniecenia, przyspieszając czas prasowania. Candy RapidO Pro dba również o delikatne tkaniny podczas suszenia.

REKLAMA:

Funkcja optymalnego suszenia oraz zastosowanie pary zapewniają ochronę ubrań bez ryzyka utraty ich kształtu. W zależności od ilości odzieży, załadunek zostanie idealnie dopasowany uzyskując pranie niemalże bez zagnieceń. By tkaniny pozostały bezpieczne, w urządzeniu zastosowano innowacyjne rozwiązania. Dostosowanie temperatury oraz odpowiedni dla każdej tkaniny ruch bębna pralko-suszarki sprawiają, że ubrania nie tracą swojego kształtu, właściwości oraz nie kurczą się. Dodatkowo pralko-suszarka Candy RapidO Pro posiada specjalny cykl suszenia przeznaczony dla tych ubrań, których nie należy prasować i które możesz natychmiast umieścić w szafie, takich jak ręczniki, czy tkaniny syntetyczne. Wystarczy raz załadować bęben i nastawić tylko jeden program, by po krótkim czasie móc cieszyć się suchymi i pachnącymi rzeczami, które można założyć na siebie lub schować do szafy. Każdy użytkownik może również zasięgnąć wsparcia aplikacji hOn. Wystarczy zrobić zdjęcie tkanin, a funkcja Snap&Wash podpowie najlepsze parametry prania. 
 
Chemia budowlana - Fot. Candy
Fot. Candy

Ekologiczne rozwiązania


Producent zastosował w Candy RapidO Pro ekologiczne rozwiązania. Technologia Quick & Clean pozwala na usunięcie trudnych zabrudzeń w niskiej temperaturze. Dzięki temu pranie w 20°C pozwoli uzyskać takie efekty, jak w przypadku prania w temperaturze 40°C. Quick & Clean wpisuje się w nurt ECO i przyczynia się do ochrony środowiska. Urządzenie pozwala także oszczędzać prąd i wodę w zależności od załadunku. Automatyczny dobór najlepszych parametrów prania (ilość wody i obrotów wirowania oraz czas trwania cyklu) na podstawie wagi załadunku.  Pralko-suszarka Candy RapidO Pro certyfikowana jest w nowej, najwyższej klasie energetycznej prania A. Pomaga oszczędzać pieniądze, a także dba o środowisko. 

Dodatkowo producent daje 10 lat gwarancji na silnik indukcyjny. Certyfikat dostępny po zarejestrowaniu na stronie: http://gwarancja.candy.pl/

Więcej informacji: https://www.candy-home.com/pl_PL/pralko-suszarki/31018815/rpw41066bwmbc-s/?

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt