chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Builder Awards: CEMEX Polska Budowlaną Firmą Roku, Michał Grys z tytułem Osobowości

Builder Awards: CEMEX Polska Budowlaną Firmą Roku, Michał Grys z tytułem Osobowości Branży

13.04.2023
Magazyn Builder nagrodził liderów rynku budowlanego. CEMEX Polska sp. z o.o. uzyskał tytuł „Budowlanej Firmy Roku”. „Osobowością Branży” został Michał Grys, Członek Zarządu firmy oraz Dyrektor Pionu Materiałów. Laureatów nagród Buildera poznaliśmy 16 marca w czasie Gali „Builder Awards”.

Chemia budowlana - Fot. Cemex
Fot. Cemex

Prestiżowe wyróżnienia magazynu Builder zostały przyznane już po raz dwudziesty. Wręczenie nagród laureatom miało miejsce w trakcie uroczystej Gali, która odbyła się w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

CEMEX Polska uzyskał tytuł „Budowlanej Firmy Roku” w kategorii „Producent materiałów budowlanych”. Na szczególną uwagę zasługują w tym kontekście działania podejmowane przez CEMEX w ramach globalnej strategii „Future in Action”, której celem jest przeciwdziałanie zmianom klimatu. Firma, będąca czołowym producentem cementu, betonu towarowego i kruszyw, konsekwentnie wzbogaca swoje portfolio niskoemisyjnych produktów. Klienci CEMEX w Polsce mogą już korzystać z cementów, betonów, a także domieszek z linii Vertua®.
REKLAMA:


„Zielone” budownictwo to przyszłość branży budowlanej. Jednym z jego filarów są niskoemisyjne materiały, które pozwalają inwestorom na znaczącą redukcję śladu węglowego realizowanych projektów. Dostarczanie takich materiałów klientom to jeden z priorytetów CEMEX – mówi Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego, Członek Zarządu w CEMEX Polska Sp. z o.o. – Otrzymana nagroda stanowi dla nas potwierdzenie, że nasze działania na rzecz lepszej, zrównoważonej przyszłości, są dostrzegane i doceniane. To także dodatkowa motywacja do dalszego doskonalenia oferowanych rozwiązań – dodaje.

Osobowość Branży


Tytułem „Osobowości Branży” uhonorowany został Michał Grys z CEMEX Polska. Kapituła doceniła m.in. jego zaangażowanie w proces doskonalenia jakości produktów i usług oferowanych przez CEMEX oraz dbałość o zapewnienie najwyższych standardów operacyjnych w obszarach produkcji i dystrybucji.

M. Grys aktywnie działa również w organizacjach zrzeszających producentów materiałów budowlanych. Od 2020 roku pełni funkcję prezesa Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego w Polsce (SPBT).- Bardzo cenię sobie nagrody przyznawane przez ekspertów, dlatego tytuł przyznany przez magazyn Builder ma dla mnie szczególne znaczenie – mówi Michał Grys.

Wyróżnienie to chciałbym dedykować moim współpracownikom z CEMEX Polska, w szczególności pracownikom Pionu Materiały oraz współpracownikom ze Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego, którzy istotnie przyczynili się do uzyskania przeze mnie tego cennego tytułu.

O konkursie


„Builder Awards” to nagrody przyznawane w celu wyłonienia wyróżniających się firm i osób działających na polskim rynku budowlanym, promocji tych firm i osób oraz upowszechniania dobrych praktyk w branży budowlanej.O przyznaniu wyróżnień decyduje Kapituła, której przewodniczył profesor Leonard Runkiewicz z Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, członek Rady Naukowej Instytutu Techniki Budowlanej.

Autor: Cemex - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Cemex
Nowości z firmy Cemex
Czytelnia firmy Cemex
Poradnik firmy Cemex
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt