chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Remmers na Międzynarodowych Targacg Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń

Remmers na Międzynarodowych Targacg Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA

10.03.2023
Od 15 do 17 marca br. trwać będą Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA. Tegoroczna impreza jest jubileuszową 20. edycją, podczas której zaprezentowane zostaną produkty, technologie oraz innowacje z szeroko pojętego obszaru oświetlenia, elektrotechniki, automatyki, teletechniki i nowych technologii. Eksperci z Remmers Polska na stoisku (E4 w hali 3) zaprezentują natomiast kompleksowe rozwiązania ochrony antyelektrostatycznej za pomocą systemów posadzkowych. Systemy te w znacznym stopniu przyczyniają się do ochrony ludzi i produktów przed skutkami niekontrolowanych wyładowań elektrostatycznych.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

Jak producent tworzymy indywidualne rozwiązania, dostosowane do potrzeb związanych z konkretnymi zastosowaniami i uwzględniamy dodatkowe wymogi, takie jak: antypoślizgowość, możliwość czyszczenia, wymagania dla tzw. pomieszczeń czystych lub wytrzymałość mechaniczna i odporność chemiczna. Przez dwa dni będziemy do dyspozycji osób odwiedzających targi. Takie spotkania to nie tylko okazja do wymiany poglądów i zapoznania się z ofertą wystawców, ale również do nawiązania nowych biznesowych relacji.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

Targi te w 2022 roku odwiedziło 4.534 osób, z czego odwiedzający z zagranicy stanowili 12% wszystkich gości. Impreza, jak potwierdzają opinie Wystawców i Odwiedzających, to doskonałe miejsce nawiązywania międzynarodowych kontaktów handlowych i pozyskiwania informacji o nowych, innowacyjnych produktach i technologiach. To właśnie tutaj inicjowane są rozmowy i relacje biznesowe wykorzystywane w szeroko pojętym budownictwie, przemyśle i energetyce.
REKLAMA:


20. Międzynarodowe Targi Elektrotechnika odbędą się w dniach 15-17 marca 2023 r. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.

Godziny otwarcia: środa-czwartek: 10.00 - 17.00,

piątek: 10.00 - 16.00
Miejsce: EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Przeczytaj również: Targi cieśli 2019
Zapraszamy serdecznie Hala 3, Stoisko E4

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Remmers
Nowości z firmy Remmers
Czytelnia firmy Remmers
Poradnik firmy Remmers
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt