chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wielki debiut na targach Grupy PSB

Wielki debiut na targach Grupy PSB

10.03.2023
W dniach 1-2 marca 2023 oczy sektora budowlanego zwrócone były na Kielce, gdzie odbyła się 21. edycja targów Grupy PSB, postrzeganych w branży jako jedna z najważniejszych imprez w ciągu roku. Wystawiająca się firma Baumit skorzystała ze świetnej okazji i oprócz nowego katalogu zaprezentowała podczas targów innowacyjny tynk elewacyjny, jakiego w Polsce dotąd nie było.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Grupa PSB to największa w naszym kraju sieć hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów w kategorii „dom i ogród”. Podczas dwudniowego wydarzenia, zorganizowanego w dniach 1-2 marca 2023 na kieleckich terenach wystawienniczych przy ul. Zakładowej, już po raz 21 spotkali się akcjonariusze Grupy PSB oraz współpracujący z nią dostawcy.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit
Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Nowy sezon, nowe kontrakty


Wszystko po to, aby negocjować korzystne warunki dostaw przed rozpoczynającym się sezonem budowlanym. To bowiem jedna z nielicznych imprez targowych w kraju, podczas której dochodzi do zawierania kontraktów. Nic więc dziwnego, że każda edycja wydarzenia cieszy się w branży ogromnym zainteresowaniem. Tegoroczna przyciągnęła ponad 280 wystawców oraz przedstawicieli ponad 350 firm zwiedzających. Na okoliczność imprezy producenci przygotowali specjalne oferty, a kupcy – przedstawiciele składów budowlanych, placówek PSB Profi oraz sklepów PSB Mrówka – składali deklaracje zakupowe.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit
Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Wielkie debiuty


Dla producentów wystawiających się w Kielcach spotkanie stworzyło okazję do zacieśnienia współpracy z dotychczasowymi odbiorcami oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych. Dla wielu z nich była to także okazja do przedstawienia tegorocznych nowości produktowych. Skorzystała z niej m.in. firma Baumit, która podczas targów zaprezentowała pierwszy na polskim rynku, barwiony w masie, cienkowarstwowy tynk mineralny CrystalTop. To naturalny produkt z kategorii premium, dzięki któremu elewacje mogą dłużej wyglądać jak nowe. Innowacyjna formuła crystal effect sprawia bowiem, że tynk jest wysoce odporny na zabrudzenia oraz szarzenie. Właściwe wiązanie i krystalizację powierzchni zapewnia mu specjalny podkład aktywujący Baumit CrystalActivator.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit
W tym roku termin targów Grupy PSB zbiegł się w czasie z publikacją naszego nowego katalogu i wprowadzeniem na rynek kilku ciekawych nowości, w tym innowacji na polskim rynku materiałów budowlanych. Tak duża i prestiżowa impreza branżowa to świetne miejsce na oficjalną prezentację rynkowych debiutantów – mówi Aleksandra Gilewska, Manager ds. marketingu firmy Baumit. – Bardzo nas cieszy że po kilku latach przerwy spowodowanej pandemią mieliśmy okazję w tej formule ponownie spotkać się z przedstawicielami hurtowni i sklepów PSB. Wróciliśmy z targów naładowani pozytywną energią, z konkretnymi uzgodnieniami i deklaracjami zakupowymi. Już dziś możemy powiedzieć, że za rok znów powrócimy do Kielc, by kontynuować naszą wieloletnią współpracę z Grupą PSB – podsumowuje.

21. edycja targów Grupy PSB już za nami. Kolejne spotkanie za rok.
Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt