chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Jest już dostępny nowy katalog „Montaż Systemów Rigips”

Jest już dostępny nowy katalog „Montaż Systemów Rigips”

02.03.2023
Z początkiem nowego roku do wykonawców trafia prawdziwy bestseller – nowy katalog „Montaż Systemów Rigips”. Kompendium wiedzy dla wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi i skutecznymi metodami wykańczania wnętrz w systemach suchej zabudowy.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips

Nowa edycja katalogu Montaż Systemów Rigips liczy aż 270 stron. Jest opracowana z ogromną starannością, zarówno pod względem merytorycznym, jak i graficznym.

Każdy z rozdziałów zawiera zdjęcia pokazujące poszczególne etapy montażu danych prac, z towarzyszącymi im rzeczowymi, przystępnie skonstruowanymi opisami. Uzupełnieniem zdjęć i instrukcji są doskonale przygotowane rysunki 3D i 2D oraz krótkie porady, podpowiedzi, wskazówki.

REKLAMA:


W katalogu nie brak też linków do poszczególnych produktów, a kto chce przekonać się, jak z pojedynczych produktów rodzi się wysokiej klasy sucha zabudowa w systemach Rigips, może skorzystać z kodów QR, z których każdy poprowadzi do interesujących filmów instruktażowych.

W katalogu „Montaż Systemów Rigips” oprócz aktualizacji treści z poprzedniej edycji znajdują się trzy nowe podrozdziały. Pierwszy traktuje o zasadach montażu tzw. suchych tynków, czyli okładzin z płyt gipsowo-kartonowych Rigips mocowanych na klej gipsowy Rigips. Drugi omawia budowę przedścianek z płyt gipsowo-kartonowych Rigips mocowanych na konstrukcji z profili ULTRASTIL®. Trzeci przybliża tajniki montażu sufitów kasetonowych z płyt Casoprano na konstrukcji z profili Quick-Lock. Dodatkowo, w dziale poświęconym zabudowie poddaszy, zaprezentowano etapy zabudowy z zastosowaniem ogniochronnych płyt Rigips PRO na konstrukcji z profili RIGISTIL®.

Nowy katalog „Montaż Systemów Rigips” możesz pobrać w formacie PDF pod adresem https://www.rigips.pl/aktualnosci/katalog-montaz-systemow-rigips-w-nowej-odslonie.

Zachęcamy do zapoznania się nim i życzymy przyjemnej oraz owocnej lektury.


Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rigips
Nowości z firmy Rigips
Czytelnia firmy Rigips
Poradnik firmy Rigips
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt