chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm laureatem Budowlanej Marki Roku 2022

Austrotherm laureatem Budowlanej Marki Roku 2022

14.06.2022
W ramach XVIII plebiscytu Budowlana Marka Roku, którego finał odbył się 7 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance, wyłoniono marki budowlane, które wyróżniają się najwyższą jakością i niezmiennie cieszą się zaufaniem fachowców. Firma Austrotherm już po raz jedenasty została uhonorowana tytułem Budowlana Marka Roku w kategorii Materiały termoizolacyjne – styropian.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Firma ASM Research Solutions Strategy od 2005 roku bada preferencje wykonawców, aby wyłonić firmy i marki, cieszące się największym zaufaniem. W czasie badania respondenci wskazują produkty, z których korzystają najczęściej. Dlatego ranking stanowi miarodajny wskaźnik pozycji marek na rynku i jest cennym źródłem wiedzy dla inwestorów, którzy bardzo często w swoich decyzjach zakupowych kierują się wskazaniem fachowców. Dzięki obiektywnej formule badania inwestorzy otrzymują wiarygodne informacje i mogą wybrać najlepsze materiały do budowy lub remontu swoich nieruchomości.

Nagrodę za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2022 roku dla firmy Austrotherm odebrała prezes zarządu, Anna Śpiewak.
REKLAMA:


- Prowadzenie biznesu to wielka odpowiedzialność. Satysfakcja i zaufanie naszych klientów są dla nas najważniejsze. Dlatego każdego dnia ciężko pracujemy, aby nie zawieść naszych odbiorców. Ich zadowolenie to ważny sygnał dla nas, że dzięki codziennej, sumiennej i uczciwej pracy udaje nam się osiągnąć założony cel – podsumowała Anna Śpiewak, prezes zarządu Austrotherm.

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt