chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe wydanie Głosu PSB nr 3/2022

Nowe wydanie Głosu PSB nr 3/2022

31.05.2022
W Głosie PSB nr 3/2022 eksperci radzą jak stworzyć nowoczesny ogród

Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB
W majowo-czerwcowym wydaniu „Głosu PSB” w „Temacie numeru” polecamy opracowanie pt. „Nowoczesny ogród”, w którym eksperci z firmy: POLBRUK, WAVIN, CELLFAST, DEDRA, FISKARS i KANLUX podpowiadają jak prawidłowo zrobić nawierzchnię wokół domu, na tarasie czy w altanie, jak zagospodarować wodę deszczową i ją skutecznie wykorzystać do nawadniania, jakie zastosować elektronarzędzia i narzędzia ręczne do pielęgnacji ogrodu oraz jak go oświetlić – str. 4-16.

Dział „Technologie i produkty” zawiera cenne porady związane m.in. z tynkowaniem w jeden dzień, z wyborem narzędzi, bram garażowych, ogrodzeń, okien i paneli czy też z wyborem produktów do uszczelniania i klejenia – str. 17-30.
REKLAMA:


Na III okładce przedstawiamy analizę rynku dot. dynamiki sprzedaży i trendów zmian cen materiałów w I kwartale 2022 roku.

Głos PSB dostępny jest również w wersji elektronicznej www.glospsb.pl

Autor: Grupa PSB S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Grupa PSB
Nowości z firmy Grupa PSB S.A.
Czytelnia firmy Grupa PSB S.A.
Poradnik firmy Grupa PSB S.A.
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt