chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Soudal partnerem Tour De Pologne 2022

Soudal partnerem Tour De Pologne 2022

28.04.2022
Determinacja, ambicja, zaangażowanie i pasja to cechy, które łączą kolarstwo ze światowym liderem w branży chemii budowlanej. Koncern Soudal, o którym mowa, od lat aktywnie angażuje się w działania mające na celu rozwój i popularyzację tego sportu. Firma jest sponsorem zawodowej drużyny kolarskiej Lotto Soudal, a także regularnie wspiera znane na całym świecie kolarskie wyścigi takie jak Giro Italia czy Vuelta a España. W tym roku Soudal został partnerem Tour de Pologne, najpopularniejszego wydarzenia kolarskiego w Polsce.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal

Tour de Pologne to największy szosowy wyścig kolarski w naszym kraju, a obok Vuelta a España, Giro Italia i Tour de France jedno z największych wydarzeń sportowych w klasie UCI World Tour na świecie. „Dlaczego od lat wspieramy kolarstwo i zdecydowaliśmy się na to, aby zostać partnerem wyścigu Tour de Pologne? Belgia, z której pochodzi marka Soudal, słynie z miłości do kolarstwa - sportu gdzie ważna jest siła, wytrzymałość i gotowość do pokonywania barier. To z kolei wartości, które są dla nas ważne i przyświecają w opracowaniu strategii rozwoju firmy. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, a to wymaga od nas dużo pracy i wytrwałości. Chcemy wspierać kolarstwo również w naszej części Europy, a Tour de Pologne jest nie tylko najpopularniejszym wyścigiem w Polsce, ale promuje nasz kraj na całym świecie. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na bycie partnerem tego największego wydarzenia kolarskiego w naszym kraju” – mówi Marek Miernik, dyrektor sprzedaży firmy Soudal. Aktywne wspieranie kolarstwa to od lat nieodłączny element filozofii działania firmy Soudal, która w ten sposób daje wyraz przekonaniu, że determinacja, ambicja, ciężka praca i zasada fair play stanowią klucz do sukcesu. Od 2015 roku Soudal jest sponsorem belgijskiej zawodowej drużyny kolarskiej Lotto Soudal, której zawodnicy wielokrotnie stawali na podium zdobywając najcenniejsze trofea. W barwach Lotto Soudal zwycięstwo dwóch etapów wyścigu Vuelta a España wywalczył także Tomasz Marczyński. W tym roku podobnie jak w poprzednich sezonach drużyna Lotto Soudal wystartuje w nadchodzącej edycji Tour de Pologne.

Soudal wspiera nie tylko kolarstwo zawodowe, promuje także kolarstwo amatorskie i zdrowy tryb życia. Od czterech lat jest głównym sponsorem Wyścigu by Tomasz Marczyński, w którym kolarze amatorzy mają możliwość spróbować swych sił i zmierzyć się z zawodowym kolarzem. Firma wspiera także wspólne treningi amatorów i profesjonalistów, które organizowane są okazjonalnie w siedzibie firmy w Cząstkowie Mazowieckim. Fani kolarstwa i jazdy rowerem chętnie biorą udział w konkursach promujących jazdę na dwóch kółkach organizowanych przez Soudal na kanałach social media, w których można wygrać atrakcyjne nagrody - m.in. produkty marki Soudal przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji rowerów np. pasty ochronne, woski, smary, środków czyszczące i polerujące.
Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt