chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Otwarcie Rio Edu Centrum dla Ukraińców

Otwarcie Rio Edu Centrum dla Ukraińców

25.04.2022
Fundacja Omeny Mensah uruchomiła Rio Edu Centrum - ośrodek edukacji i wsparcia dla mam i dzieci z Ukrainy na warszawskim Mokotowie. Termo Organika, partner Omenaa Foundation wsparła ten szczytny projekt dostarczając swoje, najlepsze farby, którymi zostało pomalowane nowoczesne centrum. W inauguracji placówki uczestniczyła Pierwsza Dama RP, pani Agata Duda, która również zamierza współpracować z fundacją na rzecz osób, które znalazły schronienie w Polsce. 

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika
Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika

Rio Edu Centrum zapewni najmłodszym Ukraińcom opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogów oraz wsparcie psychologów i animatorów. Kobiety znajdą tam poradę prawną, poradę lekarską oraz pomoc w znalezieniu pracy. W ośrodku pracuje doświadczony zespół specjalistów z Polski i Ukrainy. Nowoczesny, kilkusetmetrowy ośrodek składa się z pięciu sal edukacyjnych dla dzieci oraz dwóch pomieszczeń dla kobiet. Łącznie ośrodek będzie mógł przyjąć około stu osób dziennie.

Chemia budowlana - Fot.
Fot.
Termo Organika]- Tylko w długofalowym, mądrym działaniu widzimy sens, dlatego stworzyliśmy pierwszy ośrodek dla matek i dzieci z Ukrainy, którym chcemy stworzyć bezpieczne miejsce, ze wsparciem edukacyjnym, psychologicznym i prawnym. Dzieciom chcemy zapewnić edukację, a kobietom aktywizację zawodową – mówi Omenaa Mensah, Prezeska i Założycielka Omenaa Foundation.

Termo Organika od lat pomaga ośrodkom społecznym na terenie Polski.  Od początku agresji Rosji na Ukrainę firma włączyła się aktywnie w pomoc na rzecz Ukrainy i Ukraińców, także w ramach współpracy z Omenaa Foundation.
Przeczytaj również: Solidarność i otwarte serca
- Dostarczyliśmy nasze najlepsze farby do wnętrz do pomalowania ośrodka wparcia, który mieści się na powierzchni blisko 500 m kw. w specjalnie do tego celu zaadoptowanych pomieszczeniach biurowych Parku Rozwoju przy ulicy Konstruktorskiej 12 w Warszawie – mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organika. - Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć małą cegiełkę i w ten sposób pomóc Fundacji w tak ważnym projekcie niesienia pomocy naszym zaatakowanym przez Rosję sąsiadom. To dla nas bardzo ważne, ponieważ jesteśmy solidarni z Ukrainą.

REKLAMA:

Termo Organika już w marcu br. roku wsparła finansowo Polską Misję Medyczną, która pomaga zapewnić opiekę medyczną dzieciom w oblężonym Kijowie. W związku z agresją rosyjską na Ukrainę i olbrzymią grupą uchodźców Termo Organika planuje dalsze wsparcie solidarnościowo- pomocowe na rzecz Ukrainy, również w kooperacji z Omenaa Foundation.

Więcej informacji: www.termoorganika.pl

Autor: Termo Organika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Termo Orga
Nowości z firmy Termo Organika
Czytelnia firmy Termo Organika
Poradnik firmy Termo Organika
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt