chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Zwycięzcy międzynarodowego programu Paint the Future wyłonieni

Zwycięzcy międzynarodowego programu Paint the Future wyłonieni

30.03.2022
Trzy zwycięskie startupy globalnego konkursu Paint the Future będą mogły przyspieszyć rozwój swoich innowacyjnych rozwiązań dla branży farb i powłok. Po intensywnym trzydniowym obozie szkoleniowym zostały wybrane przez międzynarodowe jury do dalszej współpracy z AkzoNobel w zakresie zrównoważonych rozwiązań biznesowych.

Chemia budowlana - Fot. AkzoNobel
Fot. AkzoNobel

Oto zwycięzcy globalnego konkursu dla startupów Paint the Future:
Chemia budowlana - Zwycięzcy międzynarodowego programu Paint the Future wyłonieni

Dzięki programowi Paint the Future łączymy innowacje i zrównoważony rozwój jako kluczowe czynniki napędzające naszą działalność mówi Thierry Vanlancker, CEO AkzoNobel. W naszym ekosystemie współpracujemy ze startupami, dostawcami, klientami i środowiskiem akademickim nad ekscytującymi rozwiązaniami, które zapewnią bardziej zrównoważoną przyszłość.

Innowacje oparte na współpracy naprawdę przekształcają branżę farb i powłok zauważa Klaas Kruithof, dyrektor ds. technologii w AkzoNobel i przewodniczący jury programu Paint the Future. Z niecierpliwością oczekuję połączenia umiejętności tych pełnych pasji przedsiębiorców z naszą wiedzą na temat farb i powłok. Razem zapewnimy naszym klientom nowe rozwiązania, które wykraczają poza wyobraźnię.
REKLAMA:


Wyzwania dla startupów w ramach programu Paint the Future mają na celu połączenie startupów z wiedzą i specjalistycznym doświadczeniem, aby przyspieszyć wprowadzanie ich rozwiązań w branży farb i powłok. Do ogólnoświatowej edycji konkursu, która rozpoczęła się 18 maja 2021 r., zgłoszono 245 projektów z 62 krajów. Dziesięciu finalistów zostało zaproszonych do Amsterdamu, gdzie wzięli udział w programie szkoleniowym.

Jest to już drugie globalne wyzwanie dla startupów organizowane przez AkzoNobel, pierwsze odbyło się w 2019 r. Od tego czasu zorganizowano również regionalne konkursy w Brazylii (2020 r.), Chinach (2021 r.), a ostatnio w Indiach (2022 r.).

Więcej informacji na temat programu Paint the Future dostępnych jest na stronie letspaintthefuture.com. 

O programie Paint the Future


Zainaugurowany w 2019 roku program Paint the Future to globalny, oparty na współpracy ekosystem innowacji AkzoNobel. Jest to śmiała inicjatywa na rzecz przyspieszania, testowania, wdrażania i skalowania pomysłów i rozwiązań dla branży farb i powłok. W ramach Paint the Future realizowany jest szereg programów mających na celu przyspieszenie innowacji. Początkowo otwarty dla startupów, wkrótce został rozszerzony o uczelnie wyższe, instytuty badawcze i dwie duże grupy dostawców. Ekosystem nadal rośnie i rozwija się w oparciu o sukcesy poszczególnych programów, stając się największym takim rozwiązaniem w branży.

Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Akzo Nobel
Nowości z firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt