chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm sponsorem ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego

Austrotherm sponsorem ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego

10.02.2022
W pierwszą niedzielę lutego Oświęcim stał się taneczną stolicą regionu, a może nawet i całej Polski. Wszystko za sprawą ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego – eMotion Dance Festival pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta. Organizatorem wydarzenia była szkoła tańca eMotion Dance Academy, a areną dla występów stała się hala przy Szkole Podstawowej Sportowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego. Firma Austrotherm wsparła wspaniałą ideę organizacji turnieju.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Turniej rozegrano w strukturach Polskiego Towarzystwa Tanecznego. W oświęcimskim święcie tańca wzięło udział ponad 300 tancerzy z klubów tanecznych z całej Polski, w tym między innymi z Warszawy, Krakowa, Kielc, Tarnowa, Rzeszowa oraz Zabrza, a także znakomite grono sędziowskie. eMotion Dance Festival stworzył tancerzom możliwość zaprezentowania dorobku artystycznego. Turniej został podzielony na cztery taneczne bloki. Uczestnicy rywalizowali w ponad czterdziestu kategoriach, prezentując swoje umiejętności w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Miniony rok okazał się być bardzo trudny dla instytucji kultury. Na szczęście dzięki ogromnemu wsparciu Urzędu Miasta Oświęcim oraz regionalnych firm, w tym naszego sponsora głównego, firmy Austrotherm, udało się zorganizować tak wspaniałe wydarzenie. Za to jestem ogromnie wdzięczna. Cieszę się, że pomimo wielu przeciwności udało nam się gościć tylu wspaniałych tancerzy z całej Polski, którym serdecznie gratuluję pasji i umiejętności – podkreśliła Agnieszka Duda, właścicielka szkoły tańca eMotion Dance Academy.
Przeczytaj również: Dopingowaliśmy z całych sił!
REKLAMA:


Firma Austrotherm co roku wspiera organizacje, które w swoich działaniach stawiają na aktywność fizyczną i propagują zdrowy styl życia, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Od tego roku należy do nich również eMotion Dance Academy. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny mogliśmy być częścią tak szlachetnej idei. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych wspaniałych występów!

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt