chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Głos PSB nr1/2022 - już dostępny

Głos PSB nr1/2022 - już dostępny

08.02.2022
Głos PSB nr 1/2022 - podsumowanie roku 2021 oraz prognoza na bieżący sezon budowlany

Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB
W nr1/2022 Głosu PSB tradycyjnie publikujemy analizy rynku dot. naszego sektora (podsumowanie roku oraz prognozy na bieżący rok). Polecamy artykuł „Podsumowanie roku 2021 oraz prognoza na 2022 rok” oraz opracowanie pt. „Budownictwo mieszkaniowe w sezonie 2022” – str. 18-21.

Wiodącym tematem numeru tej edycji są artykuły pod zbiorczym tytułem „Nowoczesna stolarka i jej fachowy montaż – sposób na oszczędzanie energii”, poruszające zagadnienia związane z wyborem energooszczędnej stolarki, w dobie rosnących kosztów utrzymania domu. Jakie wybrać okna fasadowe, drzwi wejściowe i techniczne, bramy garażowe oraz jak je fachowo zamontować doradzają specjaliści z firm: Pol-Skone, Wiśniowski, Hörmann i Soudal – str. 2-12.Dział „Technologie i produkty” zawiera porady związane z zamocowaniami lekkimi, zastosowaniem foli w płynie oraz kleju montażowego – str. 13-17.

Na ostatnich stronach w dziale „Z życia Grupy PSB” znajdują się informację o 40-leciu firmy Fimal z Słupska, o nowych sklepach PSB Mrówka, 4 Targach Ogrodowych Grupy PSB oraz o podsumowaniu akcji ogólnopolskiej „Bezpieczna droga do szkoły”.

Na III okładce przedstawiam statystyki dotyczące oglądalności serwisów internetowych PSB oraz publikacji w prasie i Internecie o Grupie w 2021 roku.
REKLAMA:

Głos PSB dostępny jest również w wersji elektronicznej na stronie: www.glospsb.plAutor: Grupa PSB S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Grupa PSB
Nowości z firmy Grupa PSB S.A.
Czytelnia firmy Grupa PSB S.A.
Poradnik firmy Grupa PSB S.A.
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt