chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm partnerem styczniowej akcji ONKOODPOWIEDZIALNI

Austrotherm partnerem styczniowej akcji ONKOODPOWIEDZIALNI

19.01.2022
W dniach 24-30 stycznia obchodzimy Europejski Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy, którego celem jest zwrócenie uwagi na wciąż wysoką zachorowalność na ten typ nowotworu. W Europie rak szyjki macicy - wśród nowotworów kobiecych - zajmuje 9 miejsce pod względem zachorowalności. Z szacunków za rok 2020 wskazanych w raporcie „Nowotwory złośliwe w Polsce” wynika, że zachorowalność na raka szyjki macicy dotyczyła 2,4 tys. kobiet. Kluczowa jest profilaktyka. Proste badanie cytologiczne jest praktycznie bezbolesne, a umożliwia wczesne wykrycie nowotworu, czyli w fazie przedinwazyjnej i podjęcie skutecznej terapii, co pozwala w większości przypadków na całkowite wyleczenie.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

W ramach akcji ONKOODPOWIEDZIALNI poświęconej właśnie rakowi szyjki macicy Organizatorzy zaplanowali:
- Spotkanie LIVE, które odbędzie się w dniu 26 stycznia o godz. 19.30 w którym nie zabraknie informacji na temat jak zapobiegać rakowi szyjki macicy, jak go leczyć oraz o nowych terapiach nowotworów ginekologicznych (w tym programie bezpłatnych zabiegów z wykorzystaniem robota da Vinci dla pacjentek dotkniętych rakiem szyjki macicy i trzonu macicy). W spotkaniu na żywo udział wezmą mgr Adrianna Sobol z Fundacji OnkoCafe – Razem Lepiej oraz dr. n. med. Maciej Olszewski – specjalista chirurgii onkologicznej, certyfikowany operator robota da Vinci. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1058452705010321
- Bezpłatne badania cytologiczne na terenie Krakowa, które realizowane będą w Szpitalu na Klinach w Krakowie, ul. Kostrzewskiego 47 w dniu 20 stycznia w godz. 8.00 - 15.00. Badania wykonywane są po wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu 12 267 40 64 (ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń)
- Ciekawe artykuły na temat raka szyjki macicy

Zachęcamy do odwiedzenia strony https://onkoodpowiedzialni.pl/, gdzie znajdą Państwo szereg informacji na temat raka szyjki macicy. Zapraszamy również do aktywnego obserwowania profilu ONKOODPOWIEDZIALNI na FB https://www.facebook.com/onkoodpowiedzialni.
Przeczytaj również: Dopingowaliśmy z całych sił!
Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt