chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Firma Austrotherm z tytułem Super Marka 2022

Firma Austrotherm z tytułem Super Marka 2022

12.01.2022
To świetny początek roku dla Austrothermu - lidera termoizolacji. Firma siódmy raz z rzędu została uhonorowana tytułem Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii Producenci styropianu. Wynik badania potwierdza ugruntowaną pozycję oraz doskonałą jakość produktów, cenioną przez najlepszych fachowców.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Redakcja Forum Biznesu oraz Biznes Trendy już od trzynastu lat prowadzi ogólnopolski program promocyjny. Badania mają na celu przyznanie wyróżnień najbardziej rozwojowym markom w Polsce. Określają również wartość, aktywność oraz rozpoznawalność poszczególnych brandów. Szczegółowa analiza obejmuje głównie takie obszary, jak pozycja rynkowa firmy, rozwój, jakość prezentowana przez dany produkt oraz przede wszystkim stopień zaufania klientów.

Austrotherm to czołowy producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa w Polsce. Od niemal 30 lat firma buduje zaufanie klientów, dostarczając produkty najwyższej jakości. Przez ten czas przedsiębiorstwo uplasowało się na pozycji lidera polskiej branży styropianowej, a jego potencjał gwarantuje dalszy rozwój. Filozofia firmy opiera się na bardzo prostych, ale jakże ważnych wartościach. Należą do nich uczciwość, rzetelność oraz szacunek względem drugiego człowieka. Ich znaczenie podkreśla prezes zarządu Austrotherm, Anna Śpiewak - Zawsze powtarzam, że kluczem do sukcesu jest uczciwość, inwestycja w jakość oraz w ludzi, którzy stanowią bezcenny kapitał firmy. To dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu oraz dzięki naszym klientom, którzy darzą nas zaufaniem, co roku odnosimy kolejne sukcesy.
REKLAMA:


Firma Austrotherm w Polsce to trzy prężnie działające zakłady produkcyjne – w Oświęcimiu, Skierniewicach i otwarty w zeszłym roku oddział w Grodkowie na Opolszczyźnie. Zwiększenie potencjału produkcyjnego pozwoli na zaspokojenie potrzeb jeszcze większej grupy odbiorców, a sama inwestycja to dodatkowe miejsca pracy oraz istotny wkład w rozwój całej gospodarki.

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt