chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Unicell Poland zmienia nazwę na Unicell International

Unicell Poland zmienia nazwę na Unicell International

03.01.2022
Firma Unicell Poland Sp z. o.o., właściciel marek Primacol i LuxDecor, zmienia nazwę na Unicell International Sp. z o.o. Zmiana wchodzi w życie z dniem 03.01.2022 roku.

Chemia budowlana - Fot.  Unicell International
Fot. Unicell International

Zmiana dotyczy jedynie nazwy firmy. Wszystkie pozostałe dane, w tym: NIP, KRS, numery kont bankowych, telefonów, adres siedziby, a także adresy poczty elektronicznej pozostają bez zmian.

- Nowa nazwa firmy to wynik rozwoju, jaki nastąpił w ciągu ostatnich dwóch lat – komentuje Bartłomiej Sawulski, Dyrektor Marketingu i Rozwoju. Od 2020 r. jesteśmy członkiem międzynarodowego koncernu Flugger Group, jednego z wiodących producentów farb i chemii budowlanej w Europie. Zmiana nazwy na Unicell International Sp. z o.o. była więc kwestią czasu, a z drugiej strony niezbędną formalnością. Jest to element strategii grupy Flugger – budowania pozycji Unicell jako wiodącego, europejskiego dostawcy produktów do sieci DIY. W związku z tym, część koncernu odpowiedzialna za dystrybucję produktów na rynkach skandynawskich również zmieniła nazwę na Unicell Nordic. Sam profil i asortyment przedsiębiorstwa nie ulegają zmianie.
REKLAMA:


Firma Unicell Poland Sp. z o.o. istnieje od 1998 roku i jest producentem i dystrybutorem artykułów chemii budowlanej. W swoim portfolio posiada m.in. marki: Primacol Professional (farby białe i chemia budowlana),  Primacol Decorative (produkty do dekoracji wnętrz) i LuxDecor (produkty do dekoracji i ochrony drewna. Jego asortyment, poza rynkiem rodzimym, dostępny jest w 32 państwach.


Autor: Unicell International - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell In
Nowości z firmy Unicell International
Czytelnia firmy Unicell International
Poradnik firmy Unicell International
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt