chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Głos PSB nr6/2021 - nowe wydanie

Głos PSB nr6/2021 - nowe wydanie

01.12.2021
W Głosie PSB nr6/2021 piszemy m.in. o smart home, forowoltacie oraz o 61 nowościach rynkowych 2021 r.

Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB
W ostatnim wydaniu Głosu PSB w 2021 r. w temacie numeru pt. „Smart home i fotowoltaika” polecamy artykuły o nowoczesnych technologiach ułatwiających zarządzenie i sterowanie domem przez Internet z dowolnego miejsca oraz o pozyskiwaniu energii z otoczenia. Jakie wybrać rozwiązania podpowiadają specjaliści z firm: Somfy Polska i Synergio.

W dziale „Technologie i produkty” polecamy artykuły z produktami oferowanymi przez dostawców PSB.Jak firma Fakro osiągnęła sukces na rynku globalnym dowiedzą się Państwo z wywiadu przeprowadzonego z prezesem zarządu – panem Ryszardem Florkiem.

Jak co roku, w 6 numerze publikujemy zestawienie nowości budowlanych, wprowadzonych na rynek w br. W opracowaniu prezentujemy 61 produktów/systemów/technologii pochodzących od 33 firm, dostawców Grupy PSB, którzy gościli w 2021 r. na łamach naszego pisma.

REKLAMA:

Na końcowych stronach numeru znajduje się informacja o inwestycjach parterów PSB w sklepy Mrówka oraz analiza rynku dot. popytu i cen materiałów budowlano-remontowych w ciągu III kw. 2021 r. Głos PSB dostępny jest również w wersji elektronicznej www.glospsb.pl

Autor: Grupa PSB S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Grupa PSB
Nowości z firmy Grupa PSB S.A.
Czytelnia firmy Grupa PSB S.A.
Poradnik firmy Grupa PSB S.A.
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt