chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm Oficjalny sponsor KS Unii Oświęcim

Austrotherm Oficjalny sponsor KS Unii Oświęcim

02.11.2021
Z dumą ogłaszamy, że firma Austrotherm została oficjalnym sponsorem klubu hokejowego KS Unia Oświęcim.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Umowę dotyczącą współpracy i działań promocyjno-reklamowych drużyny hokejowej KS Unia Oświęcim, podpisali z ramienia Austrotherm - Anna Śpiewak, prezes Zarządu i Jerzy Płonka wiceprezes Zarządu oraz ze strony spółki akcyjnej Oświęcimski Sport - Paweł Kram prezes Zarządu. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2021/2022.

Rozpoczęcie współpracy przyniesie korzyści obydwu stronom.
Przeczytaj również: Dopingowaliśmy z całych sił!
REKLAMA:


Połączenie siły marki premium, jaką jest Austrotherm, z siłą ośmiokrotnych Mistrzów Polski w hokeju na lodzie to kolejny ważny krok w procesie promocji marki w Polsce. Wierzymy że dzięki nawiązaniu współpracy, obecny sezon przyniesie KS Unii Oświęcim wiele sportowej radości, a widok oświęcimskiej drużyny walczącej o dziewiąte mistrzostwo Polski wpisze się w pasjonującą rywalizację najlepszych drużyn w kraju.

Promocja sportu jest nierozerwalnie związana z działalnością biznesową Austrotherm. Firma od lat wspiera sportowców angażując się w rożne wydarzenie o charakterze ogólnopolskim i lokalnym. Wspierała uczniowskie kluby hokejowe, pływackie czy hokejballowe a także liczne wydarzenia o charakterze ogólnopolskim i wojewódzkim.

Zaangażowanie w sponsoring sportu zarówno tego profesjonalnego jak i amatorskiego, mecenat nad ważnymi wydarzeniami czy wspieranie inicjatyw społecznych są od lat elementem tożsamości marki Austrotherm. Działania te pozwalają nie tylko na budowanie wizerunku ale są również wyrazem odpowiedzialności wobec otoczenia.Klub Sportowy TH Unia Oświęcim to ośmiokrotny mistrz Polski, ośmiokrotny wicemistrz i dwukrotny zdobywca Pucharu Polski. W tym roku obchodzi 75-lecie swojej działalności. Oprócz walki o Mistrzostwo Polski corocznie brał udział w rozgrywkach europejskich pucharów (Continental Cup), a w roku 2003 uczestniczył w Międzynarodowej Lidze Hokeja (INTERLIGA). W zespole występowało i występuje wielu reprezentantów Polski. Bronili oni narodowych barw w najważniejszych imprezach: Mistrzostwach Świata oraz na Igrzyskach Olimpijskich. Najbardziej znane postaci wszechczasów oświęcimskiej drużyny to Waldemar Klisiak (olimpijczyk z Albertville), Mariusz Puzio (napastnik wszechczasów polskiej ligi hokejowej, jako jedyny zdobył ponad 500 goli), Tomasz Jaworski (reprezentacyjny bramkarz), Michał Garbocz (aktualnie Francja), Sebastian Gonera, Adrian Parzyszek, Leszek Laszkiewicz oraz Jacek Zamojski.

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt