chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Targi DOM i TY – wszystko dla domu i dla rodziny

Targi DOM i TY – wszystko dla domu i dla rodziny

27.09.2021
Najnowsza oferta materiałów wykończeniowych i budowlanych, ekologiczne kosmetyki i żywność, wytwory rękodzielnicze oraz bezpłatne warsztaty florystyczne – to część atrakcji, jakie czekają na gości październikowej edycji targów DOM i TY.

Chemia budowlana - Fot. Targi DOM
Fot. Targi DOM
Chemia budowlana - Fot. Targi DOM
Fot. Targi DOM

Już od 8 do 10 października 2021 roku w Targach Kielce odbędzie się tegoroczna edycja Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz. Zakres branżowy jesiennych targów jest bardzo szeroki.

Od szerokiej oferty materiałów budowlanych i wykończeniowych, po fachową pomoc specjalistów


Październikowa propozycja DOM i Ty, skierowana jest do entuzjastów remontów i tworzenia nowego lokum. W jednym czasie i w jednym miejscu znajdą oni firmy, które specjalizują się w produkcji materiałów budowlanych i wykończeniowych, ale także te, których specjalnością są dekoracje i detale. Nie zabraknie więc półfabrykatów, poszyć dachowych i drzwi, a z drugiej strony producentów mebli, luster, rolet, żyrandoli, czy nietuzinkowych dodatków. Zgodnie z duchem czasu, na gości targów czekać będzie oferta producentów i dystrybutorów pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych oraz rozwiązań typowych dla inteligentnego domu. W trakcie targów będzie można podejrzeć pracę parkieciarzy, otrzymać fachową pomoc w doborze drzwi i okien, czy ubezpieczyć swoje lokum. Miłośnicy ogrodów, małej architektury oraz osoby dbające o zewnętrzny wygląd domu, również znajdą ciekawe propozycje produktowe od Wystawców targów DOM i Ty.
Chemia budowlana - Fot. Targi DOM
Fot. Targi DOM
Chemia budowlana - Fot. Targi DOM
Fot. Targi DOM

Dla amatorów piękna i zdrowego stylu życia


Na gości jesiennych targów czekają różnorodne strefy tematyczne. Na ekspozycji poświęconej ekologicznym kosmetykom i regionalnym potrawom, pojawią się zdrowe produkty z dobrym składem. Producenci naturalnej żywności proponować będą swoje wyroby w okazyjnych cenach: miody z różnych pasiek, smakowe sery czy domowe wina. Zwolennicy wyrobów hand made, w strefie rękodzielniczej znajdą nietuzinkowe ozdoby i oryginalne dodatki, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter. Targi DOM i Ty to okazja do spędzenia czasu w rodzinnym gronie, zakupu oryginalnych prezentów dla dzieci i bliskich.

Bezpłatne warsztaty dla miłośników kwiatów


Targi Kielce wspólnie z Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS przygotowali ciekawą ofertę bezpłatnych warsztatów florystycznych pt. „Jesień na balkonie” i „Ogród w słoiku”. Warsztaty dla miłośników kwiatów odbędę się drugiego i trzeciego dnia targów. Spotkanie skierowane jest wyłącznie dla osób dorosłych.

REKLAMA:

Równolegle w czasie targów DOM i TY odbywać się będzie jesienna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Spotkajmy się w DOMU już od 8 do 10 października 2021 roku!

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Wiadomości powiązane
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt