chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Primacol wspiera Paraolimpijczyków i ogłasza kampanię pt. #bezograniczen

Primacol wspiera Paraolimpijczyków i ogłasza kampanię pt. #bezograniczen

19.08.2021
Firma Unicell Poland, producent farb i chemii budowlanej marki Primacol, wsparła paraolimpijski duet Kossakowski & Wasilewski Team. Lekkoatleci (Aleksander Kossakowski i Krzysztof Wasilewski), którzy specjalizują się w biegach długich klasyfikacji T11, obecnie przebywają w Japonii, gdzie już wkrótce powalczą o kolejne medale.

Chemia budowlana - Fot. Małgorzata Dębowska, Archiwum Kossakowski & Wasilewski Team
Fot. Małgorzata Dębowska, Archiwum Kossakowski & Wasilewski Team
Chemia budowlana - Fot. Małgorzata Dębowska, Archiwum Kossakowski & Wasilewski Team
Fot. Małgorzata Dębowska, Archiwum Kossakowski & Wasilewski Team

Umowę, która zakłada wsparcie działań sportowców oraz wielowymiarową współpracę promocyjną, podpisano w sierpniu bieżącego roku. Na jej mocy marka Primacol staje się oficjalnym sponsorem duetu. W związku z tym wydarzeniem wyprodukowano też specjalne stroje sportowe, w których biegacze będą pojawiać się podczas wszelkich eventów zorganizowanych przez partnera. Umowę o współpracy podpisano w siedzibie firmy Unicell Poland w Wasilkowie.

- Zawsze byliśmy otwarci na udział w ciekawych i wartościowych inicjatywach – mówi Bartłomiej Sawulski, Dyrektor Działu Marketingu i Rozwoju w firmie Unicell Poland. Już niejednokrotnie wspieraliśmy sportowców z naszego regionu. Nigdy jednak nie mieliśmy przyjemności współpracy z duetem startującym w Igrzyskach Paraolimpijskich. Aleksander i Krzysztof już podczas pierwszego spotkania zdobyli naszą sympatię. To bardzo otwarci, pozytywni, a jednocześnie waleczni ludzie. Aleksander jest doskonałym przykładem na to, że ciężkie doświadczenia życiowe nie wiążą się z rezygnacją z marzeń. Nawet będąc niewidomym można dostrzegać barwy życia i nieustannie pokonywać ograniczenia. Decyzja o podjęciu współpracy zapadła bardzo szybko.

Chemia budowlana - Fot. Małgorzata Dębowska, Archiwum Kossakowski & Wasilewski Team
Fot. Małgorzata Dębowska, Archiwum Kossakowski & Wasilewski Team

Strony wspólnie ustaliły, że obecna współpraca potrwa do końca kwietnia 2022 roku z możliwością przedłużenia na kolejny okres. W trakcie, pomiędzy planowanymi startami zawodników, przewidziano szereg działań propagujących sport, przełamywanie słabości i wiarę w siebie. Te wydarzenia są składowymi akcji pt. #bezograniczen. Wspólnie chcemy udowodnić, że każdy może realizować swoje marzenia na różnych płaszczyznach.

- Bardzo się cieszymy, że zyskaliśmy nowego partnera – mówi Aleksander Kossakowski. Sport wymaga wielu poświęceń i zabiera mnóstwo czasu. Dzięki sponsorom możemy spokojnie skupić się na treningach, nie martwiąc się o niezbędne zaplecze. Każda współpraca wiąże się z wieloma ciekawymi wydarzeniami. Wierzę, że wraz z marką Primacol w najbliższym czasie zrobimy wiele pozytywnych rzeczy.

Chemia budowlana - Fot. Małgorzata Dębowska, Archiwum Kossakowski & Wasilewski Team
Fot. Małgorzata Dębowska, Archiwum Kossakowski & Wasilewski Team

Aleksander Kossakowski to polski niepełnosprawny lekkoatleta. Kiedy miał sześć lat wykryto u niego barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, które doprowadziło do utraty wzroku. Pomimo tak znaczącej dysfunkcji postanowił zająć się sportem, a konkretnie biegami. Pierwsze treningi zaczął jeszcze w czasie nauki w gimnazjum. Od 2015 roku z powodzeniem startuje w wielu prestiżowych zawodach o zasięgu międzynarodowym. Aleksander, w związku z tym, że widzi jedynie 1% tego, co zdrowe oko, biega z przewodnikiem. Od 2018 roku na stałe współpracuje z Krzysztofem Wasilewskim. Wspólnie tworzą duet o nazwie Kossakowski & Wasilewski Team.

Największe sukcesy zespołu:


-I miejsce na dystansie 1500 m i III miejsce na dystansie 5000 m na Mistrzostwach Europy w Berlinie w 2018 roku,
-III miejsce na dystansie 1500 m na Mistrzostwach Świata w Dubaju w 2019 roku,
-I miejsce na dystansie 5000 m i III miejsce na dystansie 1500 m na Mistrzostwach Europy w Bydgoszczy w 2021 roku.

REKLAMA:

Obecnie sportowcy są w trakcie obozu aklimatyzacyjnego w Japonii. 30 i 31 sierpnia wystartują w Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio.

Autor: Uzin - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Uzin
Nowości z firmy Uzin
Czytelnia firmy Uzin
Poradnik firmy Uzin
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt