chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Lafarge zakończył proces zakupu POLCALC

Lafarge zakończył proces zakupu POLCALC

02.08.2021
Lafarge w Polsce kupuje udziały w spółce Polcalc Nawozy Wapniowe, do której należy zakład produkcji nawozów wapniowych w Lubieniu Kujawskim, wcześniej działający w ramach spółki POLCALC. Zmiana nie będzie miała wpływu na markę, działalność i ofertę produktową POLCALC.

Z dniem 2 sierpnia 2021 Lafarge kupuje udziały w spółce Polcalc Nawozy Wapniowe sp. z o.o., do której należy zakład produkcji nawozów wapniowych w Lubieniu Kujawskim, wcześniej działający w ramach spółki POLCALC Sp. z o.o.. Tym samym spółka POLCALC Nawozy Wapniowe Sp. z o.o. producent nawozów wapniowych, staje się z dniem 2 sierpnia 2021 spółką należącą do Lafarge (Grupa Holcim).

Zmiana ta nie wpływa na działalność POLCALC - proces zamówień oraz dostaw pozostaje bez zmian. Zmianie nie ulega również oferta produktowa i marka POLCALC.
REKLAMA:


Połączenie Lafarge w Polsce i POLCALC tworzy uzupełniającą się ofertę, która pozwoli na dostarczenie najwyższej jakości produktów. Lafarge od wielu lat jest producentem naturalnych nawozów wapniowych Kujawit i Radkowit. W ofercie firmy znajduje się również kreda pastewna do produkcji pasz.

Autor: Lafarge - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lafarge
Nowości z firmy Lafarge
Czytelnia firmy Lafarge
Poradnik firmy Lafarge
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt