chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Zrównoważona Grupa Holcim

Zrównoważona Grupa Holcim

13.07.2021
Grupa, do której należy Lafarge w Polsce przechodzi rebranding. Grupa Holcim to nie tylko nowa nazwa, ale również nowe zrównoważone podejście zgodne z ideą NetZero Pledge i odpowiadające na transformację w ramach Green Deal.

Chemia budowlana - Fot. Lafarge
Fot. Lafarge

Holcim oferuje zielone rozwiązania dla zrównoważonych miast, wspiera inteligentną infrastrukturę i odpowiada na wyzwania gospodarki obiegu zamkniętego.

Zmiana nazwy nie obejmuje marek na lokalnych rynkach, w tym Lafarge w Polsce.
REKLAMA:


W lipcu 2021 r. Grupa Holcim przeszła rebranding, zmieniając zarówno nazwę globalnego koncernu, jak i strategię biznesową firmy. Dążąc do osiągnięcia zerowej emisyjności w całym łańcuchu wartości, Holcim stawia zrównoważony rozwój w centrum swojej strategii, podejmując działania na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym, co potwierdza pozycja firmy jako światowego lidera w zakresie recyklingu.

W ramach nowej strategii Grupa Holcim zainaugurowała nową platformę HolcimByDesign, która posłuży do prezentacji rozwiązań w zakresie zielonej transformacji w miastach oraz infrastrukturze. Na platformie znajdą się przykłady konstrukcji budowlanych zaprojektowanych w duchu gospodarki cyrkularnej, wykorzystujące materiały ekologiczne oraz inteligentne technologie. Znajdą się tam również wywiady z wiodącymi architektami, deweloperami, oraz ekspertami z branży budowlanej, którzy tworzą miasta przyszłości, czyniąc je bardziej bezpiecznymi, zrównoważonymi i inkluzywnymi.

Grupa Holcim zrzesza cenione marki na świecie w sektorze, w tym m.in. ACC, Aggregate Industries, Ambuja Cements, Firestone Building Products, Geocycle, Holcim i Lafarge, zachowując ich nazwy i lokalną tożsamość na poszczególnych rynkach. Od 8 lipca 2021 roku obowiązuje nowa nazwa Grupy, a symbol giełdowy zostanie zmieniony na HOLN (wcześniej LHN). Zmiana nazwy nie obejmuje lokalnych marek, w tym Lafarge w Polsce.


Autor: Lafarge - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Przeczytaj także:
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lafarge
Nowości z firmy Lafarge
Czytelnia firmy Lafarge
Poradnik firmy Lafarge
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt