chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nabierz sił we własnym domu – nowe wydanie Baumit Magazynu już dostępne!

Nabierz sił we własnym domu – nowe wydanie Baumit Magazynu już dostępne!

10.06.2021
Czy da się we wnętrzach stworzyć klimat podobny do tego, którym możemy raczyć się, przebywając w górach, nad morzem lub w pobliżu wodospadu, gdzie powietrze jest najświeższe? Okazuje się, że tak! O tym, jak to możliwe, przeczytacie na łamach najnowszego wydania Baumit Magazynu. Zobaczcie, co jeszcze interesującego znajdziecie w numerze!

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Tradycyjnie, jeszcze przed wakacjami firma Baumit oddaje do dyspozycji czytelników nowe wydanie magazynu, poświęconego tematyce wykańczania wnętrz i elewacji. Architekci, wykonawcy czy inwestorzy jak zawsze znajdą w nim sporą porcję praktycznej wiedzy o aktualnych trendach, nowinkach technologicznych czy branżowych wydarzeniach. To obowiązkowa lektura dla każdego, kto poszukuje zdrowych materiałów budowlanych, dzięki którym można mieszkać w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Znaczna część numeru została poświęcona prezentacji innowacyjnego systemu do wykańczania ścian wewnętrznych – Baumit Ionit, w którego skład wchodzi farba wewnętrzna i masy szpachlowe o supermocach. Jakich? Przeczytacie o nich w publikacjach „Nabierz sił we własnym domu”, „Jony źródłem dobrego samopoczucia” oraz „Oaza wypoczynku”. Zdradzamy, że farba IonitColor posiada właściwości prozdrowotne, dzięki ktorym zwiększa się ilość dobrych jonów w powietrzu. Z kolei masy szpachlowe IonitFinish i IonitFino doskonale regulują poziom wilgotności w pomieszczeniach. Pamiętając o tym, że nawet 90% czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach, a jakość powietrza ma istotny wpływ na nasze samopoczucie, z pewnością jest to temat, którym warto się zainteresować.
REKLAMA:


Miłośników dobrej architektury zaciekawi z pewnością cykl tekstów przedstawiających laureatów konkursu Fasada Roku 2020, wśród których tym razem znalazły się: zrealizowane w zgodzie z filozofią slow life osiedle Nowe Kolibki w Gdyni, charakteryzujący się wysokim standardem nowo wybudowany akademik Student Depot w Gdańsku oraz przedwojenny blok w Nowej Soli, który niedawno otrzymał nowe życie dzięki pracom termomodernizacynym. Na kolejnych stronach magazynu znajdziecie także wyniki rozstrzygniętego w kwietniu europejskiego konkursu Life Challenge 2021.

Z bieżącego wydania dowiecie się również, jak przyspieszyć prace związane z tynkowaniem ścian czy wykonaniem posadzki podłogowej. Poznacie też kolekcję Shades of White – 12 odcieni bieli tynków i farb elewacyjnych, spośród których można wybrać ten najbardziej dopasowany do swojego budynku, by nadać mu wyjątkowy charakter.

To i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszym Baumit Magazynie, który jest dostępny dla każdego w formie e-wydania na stronie www.baumit.com. Przyjemnej lektury!
Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt