chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowy magazyn centralny Sopro już otwarty!

Nowy magazyn centralny Sopro już otwarty!

24.05.2021
Od 20 maja zakład produkcyjny w Nowinach koło Kielc posiada nowoczesną przestrzeń magazynową wraz z showroomem przeznaczonym do prezentacji oferty, szkoleń i spotkań biznesowych. Inwestycja kosztowała ponad 20 milionów złotych.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro

Na działce o powierzchni 22-tysięcy metrów kwadratowych, w ciągu dziewięciu miesięcy powstał niesamowity obiekt - mówi Jacek Stalka, Prezes Zarządu Sopro Polska. Dodał także, że inwestycja przygotowana jest modułowo i gotowa do rozbudowy. W ramach inwestycji zmodernizowana została także kotłownia zakładu. Rezultatem zmiany sposobu ogrzewania z oleju na gaz, jest większa efektywność cieplna i dbałość o środowisko. Oprócz wspomnianych już elementów magazyn posiada rozbudowane zaplecze socjalne dla pracowników i kierowców, którzy często do magazynu jadą wiele godzin i potrzebują miejsca do odpoczynku przed dalszą trasą.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro

Podczas wydarzenia goście mieli okazję zobaczyć nowe wnętrza oraz zapoznać się z działalnością firmy i jej planami na przyszłość. Nie zabrakło również podróży sentymentalnej do czasów początków Sopro w Polsce, czyli do 1994 roku. Wtedy swoją działalność firma prowadziła w mieszkaniu na warszawskim Ursynowie. Dzisiaj firma zatrudnia w Polsce 140 osób, a jej największą wartością jest sprzedaż gotowych rozwiązań budowlanych, a nie pojedynczych produktów.
Przeczytaj również: Sopro nie zwalnia tempa!
REKLAMA:

To bardzo ważny dzień dla firmy Sopro, ale także ważny dzień dla całej gminy Nowiny - mówi wójt gminy - Sebastian Nowaczkiewicz. Podkreślił on także jak duże znaczenie dla rozwoju gminy ma współpraca z przedsiębiorstwami takimi jak Sopro.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro

Wśród gości, którzy wzięli udział w otwarciu znaleźli się m.in. Wójt Gminy Nowiny - Sebastian Nowaczkiewicz, Przewodniczący Rady Gminy w Nowinach - Zbigniew Pyk, Proboszcz Parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Nowinach - ks. kanonik Józef Kubicza, przedstawiciele firmy Atlas Ward Polska - Izabella Ruchniak i Piotr Nowak oraz Biura Projektów Budownictwa Sp. z o.o. - Paweł Michalski

Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt